Mila redakce, delate mi radost kazdy den, tak me napadlo, ze jsem cetla 2 super pribehy, o ktere se chci s vama podelit. Je to z knihy Namlouvani, ktera vysla v roce 1985 v nakladatelstvi Kamarad se spolupraci Mladeho sveta. Protoze je to sbirka ctenarskych pribehu, je snad toto legalni. Vroucne doufam, protoze tyto pribehy se od ostatnich lisi vekem pisatelu:-)


AT SE MLADI VYDOVADI (zak druhe tridy)
 Marcele!
 Mila Marcelo jak se mas. Ja se mam dobre. Mam te rad mas me taky rada a taky mne milujez? Miluj jen mne a ja zas tebe. Roztrhej vsechny listy a listecky Milka a Antose jen loje listky a listecky nerostrhej. Nemiluj uz Milka a Antose miluj jen mne.
 Ahoj Marcelo                                                        Vitek

 


                                                                                                                                                                NAMLOUVANI DEVITILETE SLECNY
 Vito!
 Je to posledni dopis uz mi neodepisuj mam jineho kluka z 6 tridy menuje se Lubos P dal uz ti to jmeno rict nemuzu protoze bys zarlil, a ses jednak mladsi a bud rozumny a hned se nenastvy. Vito nema to cenu. A jeslis uz ten dopis napsal tak ho posli, ja si ho rada prectu. A jesi chces tak mi napis, ale rozluc se s odpovedi jo? Ale jesi me mas rad tak me nech na pokoji a najdi si jinou holku treba Romanku Matejkovou a zapomen na me a hraj si se mnou jakobi se nic nestalo a pis si s Romankou. Stejnak si na milovani malej! 27. kvetna mam narozeniny tak mi muzes neco koupit. Nekdy s tebou pudu treba do skoly nebo do druziny!!!
Ahoj
Neodepisuj!
Nejsi muj milacek!               

veronika


Milá Veroniko, děkuji ti za tvou snahu a přepsání toho textu. Pevně věřím, že takto s uvedením zdroje je to legální.

Moje maminka má někde schované dopisy, co našla v pokojíčku, když jsem jíž jako velký odešl do světa. Nedávno jsme se o tom bavili a po přečtení těchto řádek jsem dostal velkou chuť se na to podívat. Stejně jako na žákovské, které před svými syny zatím úzkostlivě tajím :-) A mám proč :-))

Prostě říkám: díky, Veroniko. A než mi začnete posílat své zážitky z dovolených na

redakce@zena-in.cz,

zveřejním i další milé příspěvky do mailu. Hned za chvíli přijde žádost o radu.