Každý z nás má bezesporu ještě v paměti velkolepou soutěž  „Česko hledá SuperStar“. Naše hudební scéna byla díky této soutěži okořeněna o nové tváře a zajímavé hlasy.

O prvních deseti finalistech jsme toho slyšeli hodně. Jejich hlasy se na nás linou z rádií zpoza každého rohu,  tváře na nás vykukují z televizních obrazovek... Dobrá reklama je prostě základem úspěchu.

 

Ovšem představa, že jen oněch deset finalistů bylo skutečně dobrých, je zavádějící.

Co odsoudila porota, může se jinému líbit. Každý z nás má na kvalitní hudbu jiný názor a jiný pohled. Styl, který jednoho - lidově řečeno - tahá za uši, může druhý ocenit a oblíbit si.

 

Dnešní článek věnujeme umělci, který ač do první finálové desítky neprorazil, neodradilo ho to, a namísto kritiky na adresu poroty se rozhodl dokázat své schopnosti, umění a charisma ve své práci na vlastním CD.

 

Vydavatelství Popron music a MTS production představuje debutové album nového, mladého a talentovaného zpěváka a herce Martina Hranáče s názvem „NEJSEM SUPERSTAR“.

 

Album pro svou různorodost a pestrost osloví bezesporu široké spektrum posluchačů, kteří si skutečně přijdou na své.

Množstvím stylů, které na něm naleznete vás rozhodně nenechá chladnými. Roztancují vás klasické taneční písně, ale i příjemně naladí šanson.

Na nudu a stereotypní styl u tohoto CD rozhodně zapomeňte.

 

Hudba pochází z dílny skladatele a hudebního producenta Tomáše Kympla (autora mnoha písní pro H. Vondráčkovou, H. Zagorovou, J. Zelenkovou, K. Brožovou, P. Dvorského a další...).

Na textech se podílel jak sám Martin, tak i producent a manager MTS production Sergey Morev.

 

Něco málo o Martinovi

Hudbu má Martin Hranáč už v genech. Dědeček, profesor Zdeněk Kolářský, byl prvním houslistou České filharmonie. Matka je učitelka hry na flétnu. Sám Martin chodil od šesti let do lidové školy umění. I přesto, že je mladý muž (21), má za sebou už 5letou kariéru v pražském divadle Semafor, spolupráci s J. Suchým, J. Menzlem. Také se už několikrát objevil na televizní obrazovce. Ačkoliv je Martin tak mladý, dokázal být výborným bavičem, dobrým hercem, ale jak naznačuje tento projekt,  je také textařem a jeho umělecké aktivity směřují stále více ke zpěvu. V současné době ho zpěvu učí profesor E. Klezla.

 

CD NEJSEM SUPERSTAR by mělo být jako dobrý parfém, který se jemně vpije pod kůži, a zanechá ve vás pocity, že žádný jiný už nechcete... stojí na Martinových stránkách. A já osobně si myslím, že tím kvalitním a naprosto originálním parfémem bezesporu je.

 

www.martinhranac.cz

Reklama