píše na závěr svého příspěvku čtenářka s nickem Dessy a posílá nám pár zajímavých fotek s vtipným komentářem. Máte se na co těšit. Sama ráda fotí a sklízí úspěchy

Dnes to vezmu zkrátka, není o čem a nemám čas :-)))) Jenže tohle téma mne oslovuje.

Jako dítě (nenašla jsem v tom fofru fotku) jsem byla sladká, kudrnatá, blonďatá holčička jako obrázek, sama sobě se líbím! :-)))))))

Do tří let, to jsem asi byla ještě trochu roztomilá a pitomoučká a nevěděla, že ten člověk, (vyhrožující mi vyletivším ptáčkem), je fotograf a vyhlížela jsem kýženého létajícího tvora.

Ze školních let fotky mám, ale to jsem málem už dostala infarkt dnes jednou, když jsem je viděla, tak nebudu hazardovat ani s vaším zdravím.

Málem jsem neměla fotku na občanku, protože fotograf si zoufal. Jinak klidný a nesmírně šikovný, široko daleko vyhlášený umělec, opravdu uměl skvěle fotit, po půlhodině trápení řval jak raněné zvíře a mně jednou provždy udělal z fotografů strašidla. Prý tak nemožně nefotogenického člověka ještě neviděl a to měl 30 let praxe !!!

Takto to vypadalo v mládí, před každým foťákem jsem nabrala rychlost, kterou jindy nevyvinu.

dessy

Když jsme se s dcerou snažily jak blbky, zas to začal zachraňovat syn a zkazil nám krásné foto s krásným pozadím (ne naším).

dessy

Tato fotka - zvaná Smutek je, když u bratra zkouším, jak jsem ztloustla, pokud prdelkou prolezu bez námahy - je vše OK! Pokud ne, tak - KO! Tentokrát KO !!!

dessy

A další fotograf - profesionál a to do časopisu, tak ten si se mnou poradil! Za mnou rybník, já neplavec, tak jsem se radši ksichtila a moc se nevzpínala.

dessy

A že nepoznáte, že tohle je moje nejstrašnější fotka? Žila jsem v domnění, že do pěti minut skonám, vylezla jsem omylem na Matějské pouti na jakousi blbou atrakci. Ale hned si to manžel musel vyfotit, to podruhé neuvidí! Aby jo, to nemohu přežít!

dessy

Přežila. Dokonce jest vidno, jaký mám herecký talent, z očí mi cosi divného kouká, spíš nekoukám, ale strach to není! Jsem dobrá !!! Zahrála i přežila. :-)))

Unikátních fotek mám víc, leč času ne, tak jen doplním, aby to bylo jó paradoxní, že od 17ti fotím jak divá a mám mnoho vyhraných soutěží v časopisech, novinách a podobně.
Nejsem fotogenická, ale fotografická.

Inu - život tropí hlouposti!

Hezký den s fotoaparáty i bez nich

přeje

Dessy

Jste krásná na všech fotkách, takže jste fotogenická. Dessy fotografickou posoudím jindy

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom s fotografováním vy, milé ženy-in? Fotíte se rády, nebo je pro vás děs? Nejste náhodou k sobě zbytečně kritické? Třeba jako čtenářka Dessy

Prosím, už neposílejte další příspěvky, máme jich v poště ještě dost a na všechny by se nedostalo. Děkuji za pochopení

Reklama