Asi nejvíc rošťačí nejmladší Louise, o kterém jeho otec William prohlásil, že z něj roste opravdová osobnost. Svojí neposedné povaze dal průchod například při oslavách platinového jubilea královny Alžběty II. Ceremonie byla pro tak malé dítě samozřejmě nudná a zdlouhavá, a tak kamery i fotoaparáty zachytily, jak malé princátko divoce gestikuluje, různě se mračí, a dokonce jak dělá na matku Kate dlouhý nos nebo jí zacpává ústa. 

Finále EURO 2021 si nenechali ujít William, Kate a George. Když domácí Anglie vstřelila gól, pustili se do spontánních oslav a ukázali emoce, které u členů královské rodiny zase tak často nevídáme. Vyskočili ze židlí a George se nejprve nadšeně objal s otcem a potom i s matkou.

Reklamou na rodinné štěstí byla loňská vánoční pohlednice, kterou rodina každoročně rozesílá. Tentokrát se všichni nechali zvěčnit ve volnočasových outfitech, jejichž společným prvkem byla džínovina. Na první pohled by nikdo nehádal, že lidé na fotce jsou obtěžkání královskými povinnostmi.

63bc01294b2dfobrazek.jpg
Foto: Profimedia

Grimasy zvládá na výbornou i princezna Charlotte, která jimi v loňském roce pobavila na Hrách Commonwealthu v Birminghamu, kam vyrazila se svými rodiči. Bylo vidět, že sportovní klání skutečně prožívá.

63bc01a187612blobid0.jpg
Foto: Profimedia

V loňském roce se královská rodina musela vyrovnat s úmrtím královny Alžběty II., což byla pro všechny její členy velká rána. Děti Wiliama a Kate tak přišly o svou milovanou prababičku. Poté, co se smutnou zprávu dozvěděl princ Louise, reagoval podle své matky opravdu dojemně. Řekl, že je teď prababička alespoň s pradědečkem. Její manžel princ Philip totiž zemřel v dubnu 2021. Princ Louise se ovšem pohřbu své prababičky neúčastnil, protože je na to podle otce ještě moc malý. 

63bc0142a61bbobrazek.jpg
Foto: Profimedia

Na konci roku na sebe upozornila také princezna Charlotte, když se na vánoční mši neubránila smíchu. Pobavilo ji, když reverend vyprávěl o tom, jak jeho kočka seděla ve vánočních ozdobách. Její roztomilý výraz zachytily kamery. 

Zdroje: US Magazine, Hello Magazine, Town and Country Mag, Harpersbaazar

Čtěte také: