Nesnášíte tržiště? Máte pocit, že zboží tam nakoupené je nekvalitní? Tak si přečtěte příspěvek od čtenářky s nickem Vodfon a třeba změníte názor.

Dobrý den!  Na kvalitní nákup chodím jenom s dcerou. Chlapi tomu vůbec nerozumí. Manžel se vyzná jenom v mase a syn zase jenom v autě.

Velice rády chodíme nakupovat na vitnamskou tržnici. Tam chlapy bereme jen za odměnu. Je to pro nás vždy veliký, nezapomenutelný zážitek. Ti seženou i to, co nemají. Já jim už perfektně rozumím, ale manželovi musím dělat tlumočníka. Ten je schopný odkývat úpně na všechno a koupit bundu, kterou vůbec nepotřebuje. Je na ně moc měkký. 

To jejich odzbrojující: "Pyžamo máš?" Kdybych měla 10kusů, tak to zapřu. Největší výhoda je ve velikosti zboží. Boty malé roztáhnou, boty velké zmenší. Prostě každá velikost vyhovuje. A stejně to je i s oblečením. A pak k nim nechoďte. 

Tak krásně se o mě v kamenném obchodě nikdy nepostarají.  A když něco nemají, seženou. Vzápětí se dá celý  vietnamský klan dohromady a určitě něco najdou.  A to už člověk vezme i kdyby to vůbec nepotřeboval. Už za tu snahu. Kdo by se pro ně neobětoval.

Z vietnamské tržnice se vracím vždy plná zážitků a dobrodružství!

Vodfon

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.   

  

Děkuji za příspěvek a koukám jak blázen. Zpočátku jsem si myslela, že je to humorná nadsázka, ale vy to myslíte opravdu vážně. Tak to jste snad první, kdo tam nakupuje rád. Je pravda, že Vietnamci jsou strašně milí a ochotní, ale s tou valitou jsou opravdu trochu na štíru. Ale jak se říká: proti gustu...

Kde nakupujete nejraději vy, milé ženy-in? Jste stejného názoru jako Vodfon? Nebo byste na tržišti nikdy nenakupovala? Napište nám o svých zážitcích z nakupování.

redakce@zena-in.cz 

Reklama