Už jsem si myslela, že nikdo neťukne na barevnou typologii. A vida, příspěvek na toto téma přišel od čtenářky Evy a my jí děkujeme.

Dobrý den, i když mám dnes práce tolik, že se to skoro nedá zvládnout, musela jsem si přečíst Váš článek o barvách.  Ale chtěla jsem ještě připomenout - co klasické barevné typy - jaro, léto, podzim, zima? Jsem jednak Ryba, jednak klasický zimní typ - skoro černé vlasy, zelené oči, bledá pleť; nejraději mám všechny možné "mořské" odstíny i jejich kombinace, zkrátka ty nejrůznější zelené a modré (v modré může být i nějaká ta fialová šmouha). I černou mám moc ráda a cítím se v ní dobře, ale často ji doplním třeba ručně malovanou hedvábnou šálou nebo  šátkem- pokud možno s tyrkysovou nebo výrazně zelenou.

I když bych si někdy ráda vzala na sebe žlutou nebo oranžovou, vypadala bych v ní jako při akutním onemocnění žloutenkou... , tak si to aspoň trochu vynahradím doplňky - třeba jantarové náušnice nebo nějaký přívěšek nebo "obojek" ze žlutého kovu (ne zlato :-) ), případně šálou nebo šátkem, kde převládá žluté nebo oranžová.

I tu červenou si někdy ráda vezmu, i když raději tlumenější odstín.

Krásné barevné léto Vám všem přeje

Eva.

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

 

Jako zimní typ byste mohla mít tu nejvýraznější červenou a vypadala byste v ní určitě skvěle.

A co vy milé ženy-in? Vzpomenete si na bum barevných typologií? Myslíte si, že je na tom něco pravdy? Řídila jste se těmito zásadami? Nebo jste nad nimi mávla rukou a řídila se spíš vlastním citem a vkusem?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

 

Reklama