Ahoj ženy-in,

 

dnešním tématem dne je ložnice, postel. Jak jsem si toto téma přečetla, tak jsem hned začala zívat a šla bych si zase lehnout do své postýlky.

 

Doma máme ložnici modře vymalovanou s bílým nábytkem, bílou postelí i doplňky. Možná si leckterá z vás řekne, že naše ložnice musí být „studená“, ale nám přijde moc hezká.

 

Jediná nebílá věc v naší ložnici je lapač snů. A skutečně funguje, žádné ošklivé sny v noci nemívám.

 

Spát chodíme brzo, skoro po zprávách (alespoň v pracovním týdnu), v neděli jsme dokonce usnuli ještě před sedmou hodinou.

 

Naštěstí máme s přítelem rádi studenější ložnici, takže teplota v ní se pohybuje okolo 15 stupňů, a my spokojeně spíme jako miminka. Ani si nedokážu představit, jak bychom spali, kdyby měl jeden z nás rád studeno a jeden teplo. To by trpěl buď jeden nebo druhý. Všichni si z nás dělají srandu, že nespíme v ložnici, ale v márnici.

 

A co je také zajímavé. Mně se zdají sny každou noc a ráno si je pamatuji a vím, o čem byly. Ale příteli (alespoň to tvrdí) se sny nezdají vůbec. Je to možné?

 

Tak dobrou noc (asi si hodím čelíčko na klávesnici a budu vzpomínat na svou útulnou postel a ložnici, kde mi v noci bylo tak dobře).

 

ValerieM


 

Milá ValerieM, taky bych hodila čelíčko na klávesnici. Snad později. Já osobně mám ráda teplo, taky bych nemohla spát v márnici. Ale určitě je zdravější 15 °C než vedro.

Krásný den přeje

 

redakce@zena-in.cz

 

A kupte si snář, jestli ho nemáte.

Reklama