V dnešním článku si zrekapitulujeme rok 2014 a podíváme se i na možné hity pro rok 2015 nejprodávanějšího zboží firmy www.obchod-detem.cz a www.obchod-detom.sk. Pro přehlednost jsme zboží rozdělili do několika samostatných skupin (Hračky, RC modely, dětský pokoj a pro dospělé).

Základem obchodu je zboží pro děti, ale nezapomínáme ani na dospělé. Z toho důvodu mají samostatnou skupinu. Poslední kategorii, kterou jsme otevřeli je kategorie HIT 2015. V té se podíváme na produkty, které budou jistě velmi žádané. Teď už na nic nečekejme a pusťme se do vyhlašování výsledků.

HRAČKY

1.       dárkyMísto - Kytara dětská malá - Tato malá kytara je stálicí mezi našimi produkty a každým rokem zaznamenává vysoké prodeje. V tomto roce se dokonce stala absolutně neprodávanějším produktem.  Díky své malé velkosti je vhodná pro menší děti, ale poslouží i jako vtipný dárek pro dospělé hudebníky. Ti mohou svůj repertoár obohatit tímto skvělým kouskem.

2.       Místo - Dětská tabule velká (magnetická i křída) - Druhé místo obsadila oboustranná velká tabule. Dobré zpracování, mnoho doplňků a nízká cena této tabule je to co jí dostalo až na druhé místo. Díky své výšce 105 cm je vhodná pro děti i pokročilejšího věku a tím zajišťuje dlouhou životnost a uplatnění.

3.       Místo - Elektronické klávesy MP3 - Hudební nástroje a hračky měli v minulém roce silnou pozici na trhu. To lze předpokládat i s výhledem na rok letošní. Díky tomu se na bronzovém stupínku umístili klávesy s MP3. Díky velmi zajímavé ceně, široké výbavě a skvělému zvuku si zajistili tuto krásnou příčku.

RC MODELY

1.       dárkyMísto – RC auto jezdí po stěně a stropu – Mezi RC modely byl souboj mezi prvním a druhým velmi zajímaví a těsný. S mírným náskokem těsně zvítězilo autíčko, které popírá zemskou přitažlivost a dojelo si na stupínek nejvyšší.

2.       Místo – RC rychlostní člun WL 911 – Přes svou velkou rychlost sice nestačil na první příčku, přesto umístění na stříbrném stupínku je i tak úspěch. Krásný model, který jistě v létě uvidíte, prohánět po našich vodních plochách. Skvěle ovladatelný, rychlý a krásný model potěšil spousty obdarovaných. 

3.       Místo – RC bagr na vysílačku (11 kanálů) – Mohutnou silou si uzmul bagr třetí místo. Rychlostí jistě nestíhal člun WL911, gravitaci jako náš vítěz také neumí překonat, ale jeho síla mu zajistila třetí místo za celý rok 2014.

DĚTSKÝ POKOJ

1.       Místo – Dětský stoleček a 2 židličky krtek – Kategorie dětský pokoj byla v roce 2014 zcela nová. Mohla vzniknout díky rozšíření produktů v našem e-shopu, především o velký nábytek jako jsou postele, komody, skříně. To ovšem nestačilo na dětský stoleček v motivu krtka. Je vidět, že v našich srdcích stále máme Českého krtečka a to je dobře.

2.       Místo – Postel ve tvaru auta (červený sporťák) – Novinku v roce 2014 vůbec nic nezastavilo a úspěšně obsadila druhé místo. Tyto postele jsou oblíbené ve všech provedeních, ale červený sporťák jako postel to je prostě bomba.

dárky

3.       Místo – Houpadlo kohout – Třetí místo a další Česká klasika v podání Houpadla kohout od českých truhlářů.

PRO DOSPĚLÉ

1.      dárky Místo – Sada 3 kufrů S, M, L plast – Opět jednoznačný vítěz. Sada plastových kufrů byla v minulém roce skvělým prodejním artiklem. Jeho dominance oproti ostatním v této kategorii byla zcela jasná. Sada 3 kufrů v plastovém odolném provedení za skvělou cenu prostě měla předurčeno stát se vítězem. Skvělý desing a provedení jeho dominanci jen podtrhlo. Stejné tempo udržuje i v tomto roce a příští rok ho jistě opět uvidíme na stupních vítězů.

2.       Místo – Disco LED koule USB – Disco, Disco, Disco!!! Na druhém místě kategorie pro dospělé, i když tuto věc zřejmě používají i teenageři ve svém pokoji, se umístil zábavný produkt. A byla jím disco koule s USB. Nic neumí rozzářit pokoj jako naše bezpochyby stříbrná disco koule s USB a dálkovým ovladačem.

3.       Místo –  Počítačka bankovek XD-915 – Spolehlivá, nabitá funkcemi a hlavně za málo papírků, které v ní budete počítat. To je počítačka bankovek XD-915. Přesně si spočítala, že kufry a disko kouli neohrozí a usídlila se na třetím místě.

Nyní jsme Vám zrekapitulovali minulý rok a jeho nejlepší produkty. Jistě mnoho z nich bude ve svých kategoriích na předních pozicích i tento rok, ale tím to nekončí. Připravena je ještě jedna kategorie a to je HIT 2015. Zde Vám poskytneme náhled na možné vítěze pro tento rok. Nezdržujme se a pojďme si je představit.

HIT 2015

1.       Místo – Kinetický písek – Kinetický písek bude zcela jistě trhákem tohoto roku. Jeho vlastnosti mu umožňují používání v exteriéru, ale především v interiéru. Je zcela přírodní a díky 2% speciální patentované směsi nevysychá, nedrolí se a neztrácí vlastnosti při jeho používání. Je vhodný na rozvoj jemné motoriky u dětí nebo jako antistresová pomůcka. Na dotyk je velmi příjemný nejen pro děti. Ocení ho i dospělí například při rekonvalescenci horních končetin.

2.       Místo – Létající víla Flying Fairy – Druhou štikou prodejnosti by se mohla stát Létající víla. Ta je přímo kouzelná, jelikož nepotřebuje žádné dálkové ovladače, aby mohla lítat. Jediné co Vám postačí, je Vaše ruka.

dárky

3.       Místo – Elektronické klávesy XTS-988 – Jako třetí jsme zařadili opravdu skvělé klávesy XTS-988. Vzhledem k tomu, že jsme národem muzikantů, nemohl ve výběru chybět hudební nástroj. Tyto klávesy nabízí zcela všechno co budete potřebovat. Perfektní zvuk, standartní klávesy a spoustu doplňkových funkcí.

Reklama