Fotky z tradičních slováckých hod zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Bonda: „No, není na ten mužský sbor pěkný pohled? Osobně mu říkám sbor samců.“

Jako první se rozhodla přispět k dnešnímu tématu čtenářka Bonda. Co se týče stylového chlapského oblékání, je velice tolerantní...


Milý Jakube,

vy chlapi máte štěstí, že se u vás prohřešky v oblékání tolik neřeší, jako u nás ženských. Já na chlapovi nesleduji, jestli je oblečený podle poslední módy. Musí být čistý a nesmí smrdět. A pokud sandály bez ponožek neobuje, dokáži se do něho vcítit, protože já taky nenosím lodičky bez punčoch. Chlapi mého ročníku většinou nosí to, co jim koupí jejich ženy, ať už manželky, sestry nebo matky. Mladí jsou na tom možná líp, milují nákupy ve značkových obchodech.

Nejpraktičtější to bylo asi v dobách, kdy naši předkové nosili jakýsi stejnokroj, který se lišil v každé vesnici drobnými detaily. Posílám fotky z tradičních slováckých hod.

hody

hody

No, není na ten mužský sbor pěkný pohled? Osobně mu říkám sbor samců. Ve srovnání s krásnými kroji je to oblečení hodujících tanečníků takové nesváteční. A pro porovnání s vesnickými „burany“ ještě fotka z brněnského náměstí s ukázkou sandálové pestrosti mužských návštěvníků.

brnodetail

Bonda

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 3. 7. 2013: Letní módní prohřešky mužů

  • Umí se ten váš chlap v létě oblékat?
  • Máte fotku nějakého letního chlapského módního prohřešku? Sem s ní!

Ponožky v sandálech, propocené nátělníky, polobotky plus ponožky plus kraťasy v jedné kombinaci, titěrné nebo vytahané plavky... o tomhle všem si budeme povídat v našem letním stylovém tématu, zaměřeném na chlapy. Posílejte mi fotky mužských letních módních trapasů, které jste viděly. Anebo pište příspěvky, který z trapasů v pánském letním oblékání považujete za nejhorší a proč? Můžete v tomhle ohledu i trochu zdrbnout svého chlapa, ať je veselo!

Na příspěvky se těším na e-mailové adrese...

  • redakce@zena-in.cz
  • Heslo (předmět e-mailu): LETNI MUZI
  • Uzávěrka zasílání příspěvků: 3. 7. 2013, 15.00

A jako pokaždé i tentokrát můžete za svůj příspěvek získat malý dárek, tentokrát je jím hra Hříšná Jenga od Albi a krásná bílá osuška na letní pláže.

jenga

Reklama