• Těhotenské krémy a oleje na břicha

Ty jsou nepostradatelné již od 2. trimestru těhotenství. Chrání pokožku tam, kde dochází k nejvyššímu pnutí vzhledem k přibývající váze, tedy na břichu, stehnech a prsou. Abychom zamezily vzniku nežádoucích prasklinek, tzv. strií je ideální dopřát pokožce pravidelnou masáž za pomoci těchto speciálně navržených produktů. Jemná vůně vybraných výrobků současně přispívá k harmonizaci duše a těla nastávající maminky. Je vhodné je používat před i po porodu.

5b040ea11ee87obrazek.jpg
SEBAMED Krém proti striím, www.kupkosmetiku.cz, 299 Kč/ Bi-Oil, www.kupkosmetiku.cz, 269 Kč/ Tělový olej proti striím, Eucerin, 375 Kč/ Elasti-Q Exclusive tělový olej proti striím, Dr.Max, 349 Kč

  • Oleje na masáž hráze pro usnadnění porodu

Na porod se můžete připravit už 6 týdnů před očekávaným termínem. Do běžné péče o tělo po koupeli jednoduše přidejte masáž hráze speciálním olejem. Tkáň hráze se stane pružnější a snadněji odolá tlaku při porodu. Tím mnohonásobně zvýšíte šanci na porod bez nutnosti nastřižení i rychlou poporodní rekonvalescenci. Olej je vhodné používat od doby přibližně šesti týdnů před porodem, kdy dochází k největšímu nárůstu na objemu a zároveň se významně zvyšuje tlak na oblast hráze. Jemně masírujte oblast perineum 5-10 minut 4-5krát týdně.

5b040a9f78646obrazek.jpgWELEDA Olej na masáže hráze, www.feedo.cz, 299 Kč, Saloos Olej na masáž hráze, 141 Kč, Masážní olej na hráz LABAEL, Nobilis Tilia, 174 Kč

  • Prsní oleje pro zdravé prsy při kojení

Mateřské mléko je pro dítě nenahraditelné, a proto se doporučuje kojit co nejdéle. Aby byly vaše prsy zdravé a mohlo se v nich tvořit mléko, pomůže jemná masáž speciálním olejem. Prsní olej prohřívá a prokrvuje prsní tkáň a tím podporuje tvorbu i uvolňování mléka. Masáž navíc zmírní tlaky v prsou a snižuje možnost vzniku bolestivých zánětů.

5b040dd538361obrazek.jpg
Prsní olej, Saloos, 119 Kč/ Weleda Olej na masáž prsů, 299 Kč

Uložit