sharlota-blond.jpg

Podzim je v plném proudu. Čím zaháníte podzimní splín?
Ve volném čase ráda chodím do přírody. Ale to vlastně celý rok. Příroda mi vždycky dá energii nazpátek. Když si k tomu mohu dát dobré kafe, dobré jídlo, sejít se s přáteli, to je pro mne nejlepší „zaháněč“ splínu.
 
Přemýšlela jste někdy, čím byste byla, kdybyste nebyla rapperkou, moderátorkou, influencerkou?
Určitě! Jako malou mě hodně bavila kosmetika a vlásenkářství. To byla taková moje první vlaštovka. Potom jsem se přesunula na herectví, u kterého jsem také extra dlouho nevydržela. Střední školu jsem studovala veřejnoprávní kriminalistickou. Pak jsem trochu chtěla jít skrze práva nebo psychologii. Tam jsem chvíli zabrouzdala, ale potom, když se rozjela ta hudba, jsem přestala se studiem. Jinak mě ale baví móda, takže si dokážu představit i do budoucna, že budu dělat něco s módou.

sharl.jpg
 
Co jsou věci, které máte vždycky v kabelce a nesmí vám tam chybět?
Samozřejmě mám vždycky rtěnku v odstínu, který nosím. Člověk si dává kávu, jídlo, tak aby se mohl doupravit. Potom pudřík nebo takové ty papírky na odstranění lesku z obličeje a parfém. To jsou tři základní věci, abych se mohla vždycky přes ten den „vyfrešovat“.
 
Která rtěnka je podle vás top? Máte nějakou oblíbenou?
Už strašně dlouho používám od NYXu Lip Lingerie Push Up. A potom tady mám s sebou matnou rtěnku od Dermacolu. Mate Mania. Tu používám každý den. Jsem hlavně na matné, lesky moc nenosím. Mám nejraději zemité nude odstíny.

Máte docela hodně tetování. Jaké bylo vaše úplně první?
První je tady ta holčička (viz. foto). Je to moje ségra, která takhle vypadala v mém úplně prvním rappovém videoklipu. Takže je to jak odkaz na mojí první rappovou tvorbu, tak na mou sestru, která je ode mne sedm let. Já jsem vnitřně cítila, že jsem k ní jako malá neměla moc vztah. Když jsem přemýšlela o prvním tetování, chtěla jsem, aby pro mne mělo význam. A chtěla jsem také vzdát hold sestře. Měla to být i trochu taková omluva, aby věděla, že ji mám ráda. Jenom prostě těch sedm let bylo dost a ještě spolu nemáme tolik společných vzpomínek.

tetovani.jpg
 
Víte vůbec, kolik tetování celkově máte?
Nedávno jsem si z toho dělala na Instagramu srandu, že by mě zajímalo, co by lidi s tím číslem udělali. Když řeknu 78 nebo 159, tak co to změní? Nikdy jsem si kérky nepočítala a ani počítat nebudu. Je to o tom, že mě něco napadne nebo je to odkaz na něco důležitého v mém životě. Není pro mne důležité, kolik jich mám.
 
A jsou ještě nějaká tetování v plánu? Zbylo ještě místo?
Furt se plánuje, furt se dodělává!
 
Řídíte se radami ostatních? Dostala jste někdy nějakou, z které jste si něco odnesla?
Já si moc nenechám radit. To je mou povahou, kterou mám po mamince. Přišla jsem ale na to, že je jedno, jaká kdy v životě budu, ale vždycky mě bude mít někdo rád a někdo ne. Nikdy to nebude tak, že svým chováním dokážu změnit něčí názor. Pro mne asi nejlepší rada do života byla: „Buď sama sebou.“ A to mě dostalo nejdál! Protože moje povaha není většinově standardní. Já jsem dost takovej extrovertní pankáč. Narovinu říkám to, co si myslím. Zároveň si myslím, že proto, že jsem si vždy zachovala svou reálnou tvář, o to víc ji mohli lidé ocenit i v kruzích, ve kterých bych si nikdy dřív nedokázala představit, že bych se mohla pohybovat.

sharlota-tetovani.jpg

Foto: Profimedia + žena-in.cz

Reklama