Asymetrické vany Rosa vyrábí RAVAK už od roku 1999, ve své době se staly nejprodávanějšími a nejkopírovanějšími vanami v Evropě a i v současném sortimentu RAVAK představují zákaznicky nejoblíbenější model. Na tuto hvězdu mezi vanami určenou ke koupání i sprchování navazuje celý koncept výrobků, z nichž některé dostaly od letošního roku nový aktuálnější look.

ravak

Umyvadla a koupelnový nábytek Rosa v novém vzhledu

Umyvadla Rosa představují stylovou odpověď na stejnojmenné vany. Stejně jako vany jsou asymetrická a promyšlená tak, aby svým vnitřním tvarem zpříjemňovala každodenní používání. Novinkou letošního roku jsou jejich osvěžené vnější linie, které autor zjednodušil tak, aby reagovaly na současný minimalistický trend. Pro nový obdélníkový tvar umyvadel Rosa II připravil autor Kryštof Nosál i nový plášť v podobě účelné skříňky se dvěma zásuvkami, která poskytuje přehledné útočiště pro všechny potřebné koupelnové drobnosti.  Skříňky SD Rosa II mohou mít korpus v provedení bílá, bříza nebo v tmavší kávové barvě cappuccino a vždy jsou doplněny lesklými bílými dvířky. K novému nábytku Rosa II patří i zrcadlo s odkládací poličkou a vysoká boční skříňka s vnitřními skleněnými poličkami a rozdělená dvířky na dvě sekce.

Vany Rosa - ty nejlepší pro koupání i sprchovánírosa

Modely  van z řady Rosa převracejí obvyklé vnímání van, protože fungují stejně komfortně  i jako prostorný sprchový kout. Pro sprchování jsou speciálně uzpůsobeny. Ve sprchovací části uzavřené těsně padnoucí zástěnou mají široké, ploché dno a takřka kolmé stěny. Na plochém dně při sprchování neuklouznete, můžete se pohodlně rozkročit, využít široký prostor i v oblasti ramen a třeba se i posadit na ergonomický prolis. Vany Rosa doplňuje nejširší zástěna na trhu, nabízí tak bezkonkurenčně prostorný sprchový kout utěsněný proti rozstřikování vody ven. Koupací část je ve vanách Rosa příjemně pohodlná v oblasti ramen a hlavně je dost široká v partiích loktů.

Nejužší model Rosa 95 je nabízen v rozměrech už od 95 cm na šířku (x 150 cm na délku), Rosa I je v rozměrech 160/150/140 x 105 cm na šířku a Rosa II má kromě moderního designu od Achima Storze komfortní rozměry i pro luxusní koupání 170/160/150 x 105 cm.

Koncept založený na asymetrické vaně, doplňují kromě umyvadel a nábytku i sladěné vodovodní baterie přizpůsobené pro veškeré způsoby použití (umyvadlové, sprchové, vanové, bidetové, podomítkové).

Více najdete na www.ravak.cz

Zajímají vás novinky ze světa koupelen? Podívejte se na inspiraci od www.ravak.cz