Známá značka rozpustného kakaa GRANKO nově vstupuje do kategorie hotových ochucených mléčných nápojů a představuje své Kakaové mléko. „Jedná se o přelomový produkt, který vyniká především příjemně 5d021b3b2eabfobrazek.pngodlehčenou kakaovou chutí a kvalitní recepturou, kterou GRANKO zaručuje. Kromě nejnižšího procenta přidaného cukru, v porovnání s obdobnými produkty na našem trhu, obsahuje také vápník, v populaci často nedostatečný vitamín D a jiné minerály podporující normální růst a vývoj kostí u dětí, imunitní systém, paměť a koncentraci,“ uvádí Eva Rybová, Senior Brand Manager pro Nestlé Česko i Slovensko.

Kakaové mléko GRANKO je nová studená varianta oblíbeného kakaového nápoje, kterou si můžete zabalit do batohu na cesty, do školy, na tréning nebo na rodinné výlety. Bez umělých sladidel, aromat a s pouhými 2 % přidaného cukru se stává ideální svačinou, kdykoli a kdekoli ji budete potřebovat. Dát si ho můžete i jen tak na chuť či vychlazené pro osvěžení v horkých letních měsících. Novinka právě přichází na český a slovenský trh a bude k dispozici v řetězcích, tradičních menších i internetových obchodech a na čerpacích stanicích.

Vyrobeno s ohledem na udržitelnost

Krabička nového kakaového nápoje GRANKO byla vytvořena ve dvou designových variantách, které buď osvětlují význam přidaných vitamínů a minerálů, nebo učí, jak lze jednoduše obal i s brčkem recyklovat.  Brčko, které je součástí každého balení je 100 % recyklovatelné. „Abychom pomáhali dbát na čistotu prostředí, vybízíme spotřebitele, aby vždy po dopití kakaového mléka brčko zastrčili dovnitř krabičky a vyhodili společně. Tímto způsobem lze z kontejnerů na kartonové obaly materiály třídit a recyklovat,“ doplňuje Eva Rybová.

Nestlé se v souladu se svými závazky dlouhodobě snaží omezit užívání plastů při výrobě. V loňském roce založilo vlastní Institut pro vývoj obalů s cílem vyvíjet nové ekologicky udržitelné obalové materiály.
5d021b24e4d65obrazek.png
 

Reklama