Parfém Gucci Guilty Elixir de Parfum se představuje v kampani Gucci Guilty, v níž vystupují hudebník A$AP Rocky, nominovaný na cenu Grammy, herečka Julia Garner, držitelka Zlatého glóbu a ceny Emmy, a herec, režisér a producent Elliot Page, nominovaný na Oscara. Tato odvážná a něžná kampaň, která byla poprvé uvedena v březnu 2023, nadále povzbuzuje diváky, aby přijali své nejopravdovější já a získali odvahu pustit se do hloubek mezilidských vztahů

64e86ff83bd02obrazek.png
 
Gucci Guilty Elixir de Parfum Pour Femme a Pour Homme
 
Parfémy Gucci Guilty Elixir de Parfum Pour Femme a Pour Homme vytvořili parfuméři Natalie Gracia-Cetto a Quentin Bisch ze vzácných a drahých ingrediencí a vytvořili z nich intenzivní a silné substance.
 
Květinová vůně Gucci Guilty Elixir de Parfum Pour Femme pulzuje osvěžující energií a šarmem, které umocňují charakteristické tóny Gucci Guilty. Sofistikovaný akord vistárie a ovocná mandarinka se dokonale snoubí se svůdnou vanilkovou absolue a fazolkami tonka a vytvářejí vůni, která je tajemná a podmanivá zároveň. Růže a akord fialky vůni povznášejí a dodávají jí elegantní smyslnost a zářivý půvab.
 
Gucci Guilty Elixir de Parfum Pour Homme je ambrová kožená vůně, která obsahuje vzácné pačuli - charakteristickou složku Gucci Guilty - a jejíž koncentrace je zesílena, aby působila intenzivněji. Původní esence je umocněna infuzí vanilinového extraktu, zatímco přídavek ušlechtilého másla z kosatce dodává vůni hřejivý, zahalující nádech. Povznášející Ambrofix™, doplněný kouřovým nádechem muškátového oříšku, povyšuje její osobitý charakter a umocňuje tak její dokonalé vyznění. V závěru základní tóny benzoinu propůjčují vůni hloubku a magnetismus.

64e8713e3bfa6obrazek.png
 
Balení
 
Nové flakony Gucci Guilty Elixir de Parfum jsou navrženy tak, aby se navzájem zrcadlily ve své elegantní symetrii. Gucci Guilty Elixir de Parfum Pour Femme se vyznačuje zářivým fialovým odstínem, zatímco Gucci Guilty Elixir de Parfum Pour Homme je vyveden v sofistikované zelené barvě. Oba designy jsou zdobeny propojeným logem G a stříbrnými broušenými uzávěry. Jsou k dispozici v jednostné 60ml velikosti, která odráží koncentrované vůně uvnitř.
 
Kampaň


V kampani Gucci Guilty, kterou natočil Glen Luchford a výtvarně připravil Christopher Simmonds, spoluvytvářejí A$AP Rocky, Julia Garner a Elliot Page svět bezstarostné blaženosti. Film a vizuály kampaně, zasazené do řady domácích míst prostoupených vřelostí a intimitou, ukazují empatii a skutečné spojení mezi hlavními hrdiny, které oslavuje nesčetné iterace lásky a přátelství. V tomto scénáři lze vidět nové flakony Gucci Guilty Elixir de Parfum spolu s kompletní řadou vůní Gucci Guilty.   64e8704a3831eobrazek.png
 
Nové vůně můžete zakoupit již od 1.9. ve své oblíbené parfumerii ve velikosti 60 ml a to v pánské verzi za 3 970,- Kč /154,7 EUR a v dámské verzi za 4 320,- Kč / 168,2 EUR.

64e8709a4eee5obrazek.png

Reklama