Irena Vavrušková je neuvěřitelně akční a chce být ve všem napřed, takže nová kolekce účesů z Paříže už je tady a vy můžete být jedna z prvních, které ji v salonu Vavruškových vyzkouší.

Hm, tak to by se mi zrovna hodilo. Už mám pěkně přerostlý účes a nemůžu se na sebe podívat. Když jsem volala Ireně Vavruškové, aby ze mě zase udělala člověka, neuspěla jsem. Zrovna v té době byla v Paříži. Taky bychom si daly říct, že?  Ale nezáviďme, něco z toho budeme mít i my. Irena si do Paříže nejezdí jen tak na výlet, ale aby nám přivezla nejžhavější trendy účesů. Takže potažmo i dárek pro nás, které chceme vypadat skvěle, protože v jejím salonu získáme takový účes jako jedna z prvních. 

Co na nové trendy říká sama Irena Vavrušková prezidentka české sekce Vysokého kadeřnického umění?

„V březnu jsme v našem salonu oficiálně představili novou kolekci „Ombre“ Haute Coiffure Francaise pro jaro/léto 2013. Je nám velkým potěšením přinášet na český trh poslední světové novinky, a tím obohatit vývoj účesové módy u nás. Naše klientky novou kolekci přijaly naprosto s nadšením, protože je velmi úspěšně aplikovatelná. Střihy, které jsou kadeřníky HCF perfektně propracovány, přináší nositelce velmi snadnou domácí úpravu a mnoho variant jednoduchého zpracování i pro různé příležitosti. Celá kolekce je velmi jemná a ženská,“ říká o kolekci Irena Vavrušková.

Podívejte se fotogalerii

Mně osobně se nová kolekce velmi líbí a má ještě něco navíc. Dobře se udržuje, což ženy jistě uvítají. Určitě i to, že působí jemně a žensky. Ale v čem kromě toho tkví kouzlo tohoto trendu? Co je pro něj typické? Na to jsem se zeptala Ireny Vavruškové, v jejímž salonu si můžete nový trend vyzkoušet.

Ireno, čím se tento trend vyznačuje? Jak vidím na fotkách, je to nový způsob barvení, stále letí objem v ležérním stylu, ale můžete nám laikům a budoucím zákaznicím jednoduše vysvětlit, v čem tento nový trend spočívá?
Co se týká střihu, hitem sezony je tzv. Twistový střih, to znamená, že vrstva po vrstvě stříháme tak, abychom vlasy zbavili struktury. Střihy konkrétních nůžek v nich nejsou vidět, přesto dokážou získat objem. Konečky se prolínají do textury vlasů a nejsou ohraničeny.
Barvy jsou nedílnou součástí střihu, a jak radím ženám, měly by být v souladu. Pokud zatoužíte po tomto módním střihu, doporučila bych i nové módní barvení.
Nový způsob barvení nazvaný Ombre Nature, „stín ve vlasech“, spočívá v jemném propracování ploch (vrstev) v různých intenzitách i kontrastech. Vytváří vlastně stínování, kdy je barva u hlavy tmavší a ke konečkům se zesvětluje. Toto barvení působí plasticky a hlavně přirozeně.

Abych se přiznala, trochu mi chybí delší vlasy, tohle je úžasné, ale spíš pro mladé dívky a ženy. Nedá se to nějak přizpůsobit pro ženu středního věku?
Tento způsob stříhání i barvení se dá samozřejmě přizpůsobit všem délkám vlasů.

Kdybych ho chtěla vyzkoušet na sobě, mohla bych už teď přijít do vašeho salonu?
Samozřejmě. Bude přímo ideální, když redaktorka ženského magazínu vyzkouší nový trend na vlastní kůži, a stane se tak průkopnicí nového stylu.

Milé ženy-in, slibuji, že se vám v novém účesu brzy ráda představím.

Irena Vavrušková

Prezident Haute Coiffure Francaise pro ČR

Ambassador Loreal professionnel
Vlasové studio Vavruškovi s.r.o
Na Hutích 2 - Praha 6,160 00
www.vavruskovi.cz

Čtěte také:

Reklama