Víte, jaké je nejnovější tajemství hollywoodských hvězd v boji proti vráskám? Vyměnili botox za krémy s hadím jedem! Nyní tuto novinku můžete vyzkoušet i vy.

hadí krém

Syntetické hadí sérum se stalo nejoblíbenější složkou krémů proti vráskám. Botox už prostě nefrčí a dneska vypíná pleť účinek hadího jedu. Trendu hadího jedu propadl nejen Holywood, ale celý svět.

Syntetickou podobu hadího jedu vyvinuli vědci ve Švýcarsku pod názvem SYN-AKE.
SYN-AKE napodobuje paralyzující účinky pravého hadího jedu. Působí jako velmi slabé anestetikum, které uvolňuje obličejové svaly a tak předchází vzniku vrásek. Na rozdíl od botoxu umožňují přípravky s hadím jedem pohyb obličejových svalů a mimiku, ale zároveň zmenšují vrásky a paralyzují svaly, které ke vzniku vrásek vedou.

Anti-age krémy s přídavkem hadího jedu vyhlazují vrásky ženám na celém světě a patří mezi ně i hvězdy jako Gwyneth Paltrow, Kate Moss či Victoria Beckham. Klinické studie, které byly prováděny na 45 dobrovolnících dokazují, že při aplikaci krému se SYN-AKE dvakrát denně, dochází k redukci vrásek na čele až o 52 % za 28 dní!

Nyní můžete účinky hadího jedu poznat také vy. Společnosti VIVACO jako první uvádí na český trh Pleťový krém proti vráskám s hadím jedem (SYN-AKE 2%) za cenu 249 Kč. Krém si můžete zakoupit na www.vivaco.cz nebo www.vivienparfum.cz. Další možností je zakoupení krémů ve vybraných lékárnách.

Společnost PentaPharm, která stojí za vývojem syntetického hadího jedu s názvem SYN-AKE, získala v roce 2006 cenu Swiss Technology Award. Toto prestižní ocenění získala za výsledky v provedených testech, v nichž produkty s hadím jedem překonaly ostatní kosmetické přípravky proti vráskám jak v účinnosti, tak i v bezpečnosti.

 

Reklama