HTC představilo zcela nový designový směr rodiny HTC Desire™. Modely HTC Desire 530, HTC Desire 630 a HTC Desire 825 byly navrženy s cílem vytvořit jedinečné a dosud nevídané telefony pro mladou cílovou skupinu, které zcela smažou propast mezi módou a spotřební elektronikou. Nové smartphony HTC vyrábí zbrusu novou technikou miniaturních cákanců na polykarbonátové tělo zařízení.

HTC

Vystoupit z davu – od módy k telefonům

Filozofie nového designového směru je reakcí na trend, ve kterém smartphone není jen chytrým osobním asistentem, ale také módním doplňkem. Naši designéři se proto inspirovali technikou volného lití barev na plátno a vytvořili nový výrobní proces, který umožňuje za pomoci speciálních trysek a různě viskózních barev nanést jedinečný vzor na každé vyrobené zařízení a vytvořit tak produkt, který nemá na trhu obdoby.

Originalita však nemusí končit u vzhledu zařízení. O to se postará aplikace Motivy od HTC s online nabídkou více než 25 000 vzhledů (témat) a možností tvořit nové, a to například i automaticky na základě barev uživatelem vybraných obrázků. Telefony HTC Desire umožňují změnit v naprostý unikát i uživatelské rozhraní.

„Pro HTC je charakteristické kombinovat inovativní, inspirující design s chytrými funkcemi. A jak žádají naši zákazníci, klademe důraz na personalizaci jejich telefonů,“ říká Chialin Chang, obchodní ředitel společnosti HTC. „Naši uživatelé ale kromě módního doplňku hledají i individualitu, proto jsme potřebovali vytvořit něco zcela nového. S hrdostí proto dnes představujeme nové modely z rodiny HTC Desire, které opět posunují hranice v oblasti designu.“

HTC

Zvuk přesně tak, jak by měl znít

I když je výběr hudby otázkou osobního vkusu, každý touží po tom, aby ji slyšel v co nejvyšší kvalitě. Zvukový přednes je proto jedním z nejdůležitějších aspektů smartphonu a měl by odpovídat tomu, co se ukrývá v nahrávce. Jak HTC Desire 630, tak HTC Desire 825 jsou vybaveny revoluční technologií HTC BoomSound s prostorovým zvukem Dolby Audio™ a certifikací Hi-Res Audio. V jejich balení zákazníci naleznou také inovovaná sluchátka HTC Hi-Res Audio Headset, s kterými telefony zahrají až čtyřikrát více detailů než poskytuje CD záznam.

HTC

Perfektní selfie

Podle International Business Times vytvoří mladí uživatelé za svůj život přibližně 25 000 selfie a nové telefony HTC Desire tento trend reflektují. Jejich 5Mpx selfie fotoaparát s funkcí Auto Selfie umožňuje snadné zachycení snímku pouhým úsměvem, aniž by bylo třeba stisknout jakékoliv tlačítko a vy se tak můžete soustředit jen na perfektní záběr. HTC Desire 630 a HTC Desire 825 jsou navíc vybaveny funkcí Live Makeup, která v reálném čase doladí tón pleti a postará se o to, abyste vždy vypadali perfektně.

Skvělé výsledky poskytnou i primární fotoaparáty, 8Mpx snímač HTC Desire 530 i 13Mpx fotoaparát HTC Desire 630 a HTC Desire 825 jsou založeny na technologii BSI, která dokáže zachytit více světla než konvenční senzory a pořizuje proto skvělé snímky i za zhoršených světelných podmínek. Doplňující funkce jako je režim Burst, který pořídí více snímků pomocí jediného stisku spouště, nebo funkce Panorama, která se postará o krásné fotografie krajiny, jsou už jen třešničkou na dortu, díky níž bude vaše galerie v aplikaci Fotky Google ještě různorodější.

HTC

Fitness na palubě

Smartphony jsou čím dál častěji používány také pro sledování kondice, zdraví a sportovních cílů. Právě k tomu je určen nový Sensor Hub. Technologie kombinující software i hardware, kterým je vybaven HTC Desire 825, rozezná vaši aktivitu, gesta a dynamiku pohybu, takže poskytne záznam rychlosti, tempa, trasy i nadmořské výšky. Všechny tyto veličiny lze synchronizovat s těmi nejoblíbenějšími fitness aplikacemi – Runtastic, Runkeeper, Endomondo či Google Fit.

Dostupnost

HTC Desire 530 bude v ČR dostupný v barvě Graphite Gray od konce března 2016 za cenu 5 890 Kč a varianta Stratus White Remix bude následovat. Telefony HTC Desire 630 a HTC Desire 825 dorazí na český trh v květnu.

Reklama