Pračka Samsung WW9000 vyniká elegantním designem, intuitivním ovládáním a řadou chytrých funkcí.  Se svým minimalistickým designem obohatí každou moderní domácnost.

Společnost Samsung uvádí na český trh novou pračku WW9000 pro efektivní a ekonomické praní. Elegantní design je navíc připraven ozdobit moderní domácnost a splynout s ostatními domácími spotřebiči, nábytkem a zařízením. Model WW9000 navíc nabízí vylepšené inteligentní funkce, které zvyšují výkon a komfort praní a které poskytují oblečení nadstandardní péči.

Samsung

„Nové pračky řady Crystal Blue přináší řadu revolučních prvků. Nejenže splňují požadavek perfektně vypraného prádla, maximálně snižují spotřebu energie a jsou vybaveny novými uživatelsky zajímavými funkcemi,“říká Kateřina Holíková, produktová manažerka pro pračky společnosti Samsug Electronics, a doplňuje: „Svým novým vzhledem navíc dokazují, že pračky mohou být designovým kouskem, který bude ozdobou každé domácnosti.“

Pračka WW9000

Designéři odstranili u pračky WW9000 otočný volič a nádobku na prací prostředky a vytvořili tak velice čistý a elegantní povrch s přirozenými křivkami. Průsvitná tmavě modrá barva dvířek pračky s křišťálovým leskem, které při kontaktu se světlem vytváří příjemné spektrum barev, na sebe upoutá okamžitě pozornost. Pro snadné vkládání a vyjímání prádla byl maximálně zvětšen otvor dveří a také buben je umístěn výš. Nový závěs dveří Metal Double, díky kterému lze dveře doširoka otevřít až o 170 stupňů, rovněž zvyšuje uživatelský komfort.

Samsung

Pračka Samsung WW9000 je vybavena 5palcovým barevným plně dotykovým displejem. Díky němu si uživatel jednoduše navolí nastavení pouhým dotekem. Například volba Most Used si pamatuje často využívané prací cykly, zatímco využitím volby Favorites si uživatel sám nastaví průběh praní výběrem různých možností, včetně teploty a rychlosti otáček bubnu při ždímání.

Při využití funkce Auto Optimal Wash se aktivuje technologie 4 senzorů, které analyzují informace o prádle: množství, stupeň zašpinění, potřebné množství vody a pracího prostředku. Na základě těchto informací je vybrán optimální prací cyklus, teplota, čas, cyklus máchání a rychlost otáček při ždímání. Funkce Auto Dispense navíc automaticky dávkuje správné množství pracího prášku a aviváže. Velmi efektivním pomocníkem je unikátní technologie EcoBubble.

Samsung

Generátor bublin, který se aktivuje při každém pracím cyklu, vytváří kombinací vzduchu a vody aktivní pěnu. Díky této inovativní technologii dochází k lepšímu rozpouštění a aktivaci pracího prostředku. Vzniklá pěna pak do prádla proniká rychleji a rovnoměrněji. S EcoBubble je dosažen stejný výsledek praní při nižších teplotách, což vede k úspoře energie a prádlo je vypráno šetrněji.

Pokročilá technologie VRT-M využívá trojrozměrný systém senzorů vibrací. VRT-M udržuje buben dobře vyvážený i při vysoké rychlosti odstředění. Další redukci hluku a vibrací, vyšší efektivitu a dlouhou výdrž zajišťuje pračce WW9000 digitální invertorový motor. Využívá permanentní magnety pro tišší a výkonnější provoz a vzhledem k tomu, že nedochází k obrušování uhlíků, má i delší životnost. Právě proto si společnost Samsung může dovolit poskytovat na motor 10letou záruku.

Samsung

Navíc má WW9000 k dispozici šest předem naprogramovaných speciálních cyklů. Například volba Gardening (zahradničení) nastaví cyklus pro odstranění skvrn od trávy a bláta, volba Cooking & Dining (vaření a stolování) zase vyčistí mastné skvrny od jídla. Další speciální cykly jsou zaměřeny na Hygiene Care (hygiena), Active Sports (sporty),  Active Kids (děti) a Working & Everyday (každodenní běžné praní).

Volba Super Speed Wash zajistí kompletní vyprání prádla v čase do jedné hodiny, což je možné díky dvěma tryskám, které rychle plní buben vodou. Funkce Speed Spray zkracuje cyklus máchání tím, že vodu prudce vstřikuje do bubnu.

Pračka Samsung WW9000 je vybavena funkcí Smart Control, která umožňuje uživatelům ji ovládat a kontrolovat pomocí aplikace na svém chytrém telefonu. Kdekoli tak lze zkontrolovat fázi pracího cyklu, spustit či přerušit praní, nebo zjistit čas zbývající do konce praní.

Samsung

Pračky WW8000 a WW7000

Stejné designové prvky Crystal blue mají také modely WW8000 a WW7000. Stejně jako jejich nejnovější zástupkyně z řady úsporných a efektivních Samsung praček disponují technologií Eco Bubble, digitálním invertorovým motorem se zárukou 10 let a mnoho dalšími inovativními funkcemi. Všechny se řadí do kategorie energetické úspornosti A+++.

Samsung

Pračky Samsung s technologií Eco Bubble používají inovativní způsob praní. Již od samotného začátku cyklu vytváří smíchání vody, pracího prostředku a následného vstřikování vzduchu bohatý pěnový polštář. Takto vzniklá aktivní pěna proniká do tkanin mnohem rychleji, hlouběji a rovnoměrněji, takže zaručuje perfektní vyprání i na nízké teploty.

Samsung

Reklama