Disquiet Collection, která se inspirovala dívčím rock'n'rollovými looky 70. let, má díky své „zaprášené“ barevnosti připomínat vybledlé stránky z fotoalba skupiny The Runaways. Řada sedmi outfitů v sobě kombinuje dravost, nespoutanost a ženskost.

Maskulinní prvky se prolínají s výrazně feminními siluetami a představují hravou a nositelnou extravaganci. Disquiet Collection, která se inspirovala dívčím rock'n'rollovými looky 70. let, má díky své „zaprášené“ barevnosti připomínat vybledlé stránky z fotoalba skupiny.

Řada sedmi outfitů v sobě kombinuje dravost, nespoutanost a ženskost. Maskulinní prvky se prolínají s výrazně feminními siluetami a představují hravou a nositelnou extravaganci.

Významnou část kolekce tvoří kusy s velkoformátovými digitálními tisky. Mikiny, topy a šaty zdobí křehký ornament z drahých kamenů, květin a mystických zvířat. Jeho segment pak prochází řadou dál jako výšivka na topech, tričkách a vestách.

Denim tentokrát spojuje téměř všechny outfity kolekce. Objevuje se nejen na jeansech, například v surové režné kvalitě, ale i na opíraných košilích nebo overalu. Doplňuje ho bavlna s plastickým geometrálním vzorem, hedvábný šifon a žerzej.

Mezi nejzajímavější kusy patří treanchcoatová vesta se zády z lehkého úpletu nebo motorkářská bunda s výraznou plátnovou texturou v nepromokavém coatingu.

Premiérově je kolekce doplněna i řadou tří pánských outfitů, kterou se CHATTY snaží vyjít vstříc poptávce svých klientů.

Fotoalbum

Zdroj a foto TZ Andrea Jandová

Reklama