Vhodné boty na podzim
Podzimní počasí s sebou často nese plískanice, nevlídné počasí, mokro a sychravo. S běžnými teniskami si už nevystačíte, a na zimní boty je ještě příliš teplo. Co tedy zbývá? Existuje několik variant dámských bot, kterými můžete bezpečně a v suchu proplout i nevlídným podzimem. Jedny z nich jsou dámské polobotky, které se hodí jak na podzimní tak i na jarní sezónu. Vezměme to ale popořadě a podívejme se na všechny varianty, které aktuální trh nabízí.

632ae79d55b87blobid0.jpg

Potřebujete-li se poradit, inspirovat, nebo se prostě jen podívat, jaké boty jsou aktuálně v módě, můžete využít obchody CCC, a to jak kamenné prodejny, tak i eshop. Díky komplexní a bohaté nabídce rozhodně najdete pár, který vám bude stoprocentně vyhotovovat.

Módní polobotky
Absolutní hit blížícího se podzimu jsou černé polobotky se silnou podrážkou. Naleznete je v různých variantách – jak

neformálních, tak perfektních pro speciální příležitosti. Jejich výhodou je silnější platforma, která zvládne i nerovnosti městského povrchu a rozhodně se nemusíte bát louží. Ať už se rozhodnete pro polobotky z umělé nebo pravé kůže, černá je aktuálně top. Navíc se velmi snadno udržuje a čistí.

A když už jsme u černé, ta rozhodně nemusí být nudná. Této sezóně kralují lesklé ozdoby, štras, kamínky a střapce. Prostě vše, co udělá běžnou černou polobotku naprosto ojedinělým a nevšedním kouskem.

Brogues, tedy polobotky s charakteristickými dírkami, tzv. brogue, kralují na pultech obchodů už pár sezón. Nemohli na nich chybět ani letos na podzim. Jejich klasický střih a zdobení odkazují na teplejší podzimní dny. Můžete namítnout, že tyto boty patří spíše do pánského šatníku, ale letos na podzim se jich rozhodně nebojte. Mají klasický střih a skvěle se hodí ke kalhotovým kostýmům,  nebo naopak k džínům a oversize košilím.

p2.jpg

Mnohokrát jsme se přesvědčili, že tenisky můžete nosit k obleku a vypadat dobře. V této sezóně zažijeme opravdové šílenství po sportovní obuvi. Odvážné barevné kombinace a tlusté, monstrózní podrážky jsou jen některé z módních variací. Další trend, který ukazuje, že se nemusíte bát sportovních bot na každodenní nošení. tenisky nespadají sice do klasické kategorie polobotek, ale jsou natolik rozšířené, že jistě najdete i mezi nimi model, který vás uchvátí.

Klasické lodičky nejsou typickou podzimní obuví, nicméně často jsou nezbytným doplňkem vašeho outfitu v práci. I zde ale můžete jít s módou a vybrat si odvážně střižené tvary, extravagantní podpatky nebo neobvyklé zdobení, které vaše boty udělá jedinečnými.

Po čem se tedy letošní podzim dívat?
Zapomeňte na nudné boty. Heslo tohoto podzimu zní - čím odvážnější a zajímavější, tím lepší. Kombinace barev, ozdoby, spony, silné platformy a lehký retro nádech, to je přesně to, co by vám v botníku nemělo chybět.

A kam pro módní podzimní botky?
Využijte nabídku CCC, která zahrnuje několik set vhodných bot pro vaše potřeby. Polobotky, tenisky, lodičky, vše po čem vaše srdce touží. A pokud své vyvolené boty nenajdete v nejbližším obchodě, jistě nebudou chybět na eshopu.