profimedia-0636534245.jpg

Foto: Profimedia

Slavnostní večer, při kterém se promítal dokument Karel, si nenechala ujít řada slavných osobností. Do Slovanského domu dorazila například Jiřina Bohdalová, Dagmar Havlová, Lucie Borhyová, Sagvan Tofi, Eva Holubová, Olga Lounová, Tereza Pergnerová, Dana Morávková, Petr Malásek, Bolek Polívka, Petr Kolář, Lucie Bílá a mnoho dalších.

Především ale nechyběly dcery legendárního zpěváka Charlotte a Nelly s maminkou Ivanou, ani Lucie se svou rodinou. Dcera Dominika však na premiéru nedorazila. Dvě nejmladší dívky se na veřejnosti ukázaly naposledy na Gottově pohřbu v roce 2019. Od té doby pořádně vyrostly.

profimedia-0636609247.jpgFoto: Profimedia

To si dobře uvědomuje i jejich maminka Ivana. „Naše dcery už nejsou holčičky, ale velké slečny. Měl bys z nich jistě ohromnou radost,“ napsala v den výročí úmrtí na oficiální facebookové stránce Karla Gotta. „Děkuji za vše dobré, co jsi jim předal. Od tebe dostaly naše holky ten nejlepší základ! Nejen za to ti budu navždy vděčná,“ pokračovala a rozpovídala se o tom, jak moc jim všem zpěvák chybí.

Zdroj: Facebook Karel Gott, Profimedia