Asi má nějakou zázračnou moc, protože je navržený a vyrobený speciálně pro ni. Vždycky, když si do něj udělá kávu, má dobrou náladu, i kdy venku padaly trakaře. Nevěříte? Přečtěte si její příspěvek, za který samozřejmě také děkujeme

Vždycky jsem si na hrnečky moc a moc potrpěla. Jako malá jsem ukradla doma ty nejhezčí ze sváteční soupravy, odnesla si je na pískoviště, „vařila“ v nich a pak z nich dávala „pít kafíčko“ panenkám. Pravidelně jsem dostávala jako dárek různá nádobíčka a soupravičky pro panenky.

A s přibývajícími léty je to stále stejná vášeň. Navštěvuji výstavy hrnečků, prolézám bazary a další obchody s hrnky, nejčastěji se jen tak kochám a občas nějaký prima kousek koupím. Manžel mi říká, že jsem v minulém životě určitě byla vodník, že si jinak neumí posedlost hrnečky vysvětlit. I kavárny si vybírám podle toho, v čem mi kávu naservírují :-). Nejraději mám porcelán, ale i keramiku nebo kameninu.

smajlík

Můj současný favorit je vlastně celkem obyčejný, klasický tvarem, ale je speciálně pro mě na zakázku navržený a vyrobený. Každé ráno na začátku pracovního dně ke mně vyšle úsměv, přátelské mrknutí a povzbuzení. I když je za oknem šedivo, já mám na stole veselo a smavo.

Renik

Ten hrnek má opavdu roztomilý kukuč

Co vy na to, milé ženy-in? Napíšete nám také o svém oblíbeném hrníčku? Pospěšte si, příspěvků je hodně, tak ať je stačíme všechny vydat. Pište a posílejte fotky (max. dvě) na téma „Můj nejoblíbenější hrníček“

redakce@zena-in.cz

Reklama