Milá Ivanko a ženinky!

Dnešní téma mě dokonce donutilo se po delší době podívat na Spolužáky.cz a zjistit, co je vlastně nového… k mému překvapení naše stránky ještě zdaleka neodumřely a dokonce jsem zjistila, že srazy menší i větší probíhají v podstatě neustále a jaksi průběžně. Vzniklo několik různých sekcí, které se scházejí v různých městech po celé republice – Ostrava, Brno, Praha -  musím říct, že co se „rozpínavosti“ týká, mohli bychom jako třída z jednoho malého jihomoravského města snad vyhrát nějakou cenu za snaživost.

S třídou, jejíž součástí jsem byla na základní škole, už to tak „divoké“ není… sraz jsme měli docela nedávno a zažila jsem tam několik velmi podivných situací. Nejenom že mě vůbec nepoznala moje milovaná třídní učitelka, která dokázala jinak oslovit křestním jménem skutečně všechny kromě mě, ale dokonce, když jsem přišla, na mě jeden ze spolužáků ukázal a zavolal: Karlička je tady!!! Chvíli jsem stála jako zkoprnělá… ne že by se mi ta Karla nelíbila, jenomže já jsem KLÁRA… Zřejmě mě ta léta a „velká Praha“ změnily víc, než jsem si ochotná připustit.

S přáním hezkého dne vás zdraví

Klára M.


Děkujeme za krásný příspěvek :)

Mě tedy zas nepotěšilo, když mi třídní učitelka oznámila: ,,Nojo, Ivano, ty ses vůbec nezměnila." :))) Já byla totiž dost šeredné dítě :)))

Zažily jste nějaký třídní sraz po letech? Poznaly jste své spolužáky? A oni Vás? A co třídní učitelka? Nebo jste měly učitele? Podělte se s námi o své zážitky na redakce@zena-in.cz!

Reklama