Od brzkých ranních hodin hubla prací, nejen do plavek, čtenářka Katy. Fyzickou námahu ji příliš nezávidíme, ovšem ta kila dolů určitě!

Já už nehubnu, protože jsem už zhubla.Po novém roce jsem začala rekonstruovat byt.Bohužel manžel musel na operaci kyčelního kloubu.Nechtěla jsem zastavit stavbu ,tak jsem pokračovala bez něj .Navážela jsem materiál ,škrábala sama zdi.Takže nakonec můj pracovní den vypadal asi takto.Ráno v 5 hodin v práci do 15.Pak do 19 na stavbě.Večer hodit pračku ,pověsit prádlo udělat dětem večeři.A tak jsem to dělala 3 měsíce.Za tu dobu jsem zhubla kolem 8 kg .Prostě mi začali padat kalhoty.Nakonec jsem našla kalhoty ,které jsem nosila před 15 lety .Sedí perfektně.Takže nejlíp se hubne fyzickou prací. 
přeji hezký den Katy

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Téma dne 8. dubna 2011

Už hubnete do plavek?

Možná se vám zdá tato otázka poněkud předčasná, ale vezmeme-li v úvahu výkyvy počasí posledních let a k tomu teplotní rekordy, které padají, ani se nenadějeme a léto je tady.  V dnešním tématu nás bude zajímat, zda si už vaše, po zimě „maličko zdeformované“ tělo chystáte do plavek. Své odpovědi na tuto otázku (dlouhé alespoň jako tento odstavec textu) mi posílejte na e-mailovou adresu redakce. Jedna z vás, která odpoví, dostane hezký dárek: Tělovou kosmetiku AVON (viz foto níže).

Reklama