holmes place

Toužíte protančit noc s partnerem, ale vzpomínky na kroky z tanečních jsou dávno pryč? Nebo hledáte zábavnou sportovní aktivitu, se kterou byste oba mohli trávit čas? Svátek lásky klepe na dveře a pokud stále nevíte, jak své drahé polovičce udělat radost, zkuste to letos netradičně. Nabídka atraktivních kurzů Holmes Place Academy zajistí dárek, který udělá radost vám oběma. Společné a aktivní trávení volného času s partnerem je přeci tím nejlepším kořením každého vztahu.

Nová vzdělávací instituce nabízí veřejnosti pestrý výběr kurzů, kde si vyberou profesionálové i široká veřejnost. Holmes Place Academy otevírá své brány příhodně ve svátek zamilovaných - přijďte se podívat a zamilujete si akademii i vy! Tancechtiví nadšenci si zde mohou vybrat kurzy latiny, salsy nebo show dance a pod vedením vítězky poslední řady Star Dance Alice Stodůlkové. Kurzy jsou určeny těm, kdo se chtějí tancem vážně zabývat, ale i lidem, kteří vysoké ambice nemají a pouze je baví pohyb. Introvertněji zaměření klienti si mohou objednat i soukromé lekce. Příznivce latinskoamerických rytmů jistě potěší kurzy s názvem Latina Mix pod vedením Andreje Mikulky, které sestávají z neodolatelného mixu samby, jive, salsy a cha-chy. V nabídce najdete také tance irské, moderní nebo španělské flamenco, ale i kurz baletní průpravy s primabalerínou Národního divadla Adélou Pollertovou.

Holmes Place Academy se však samozřejmě nezabývá jen tancem. Můžete docházet například na hodiny rope skippingu, yo ya, zumbu, pilates a první pomoci, nebo s Petrem Havlíčkem pronikat do tajů výživového poradenství. Více o nabídce kurzů a kontaktní údaje naleznete na www.holmesplacacademy.cz.

 

Reklama