Neodolatelná příroda Provence je reprezentována variací jedinečných ingrediencí, které ve vteřině uchvátí vaše smysly a zavedou vás do světa nádherných vůní. Kouzlo této francouzské oblasti zachycuje značka L’Occitane ve svých kosmetických produktech, které přináší milionům žen po celém světě opravdovou krásu a pocit pohody. Široká nabídka autentických a lahodně přitažlivých výrobků pečujících o pleť, tělo i vlasy, je společně s parfémy a úchvatnými vůněmi vytvářena podle tradičních postupů a v doprovodu těch nejkvalitnějších ingrediencí, které se v Provence nacházejí. L´OCCITANE představuje svých 5 nejprodávanějších výrobků.

Loccitane150 ml

575 Kč

Náš oblíbený hutný krém s 20% pravého bambuckého másla je ženami po celém světě milován pro svou lehkou texturu a rychlé vstřebávání do kůže. Bambucké máslo jemně pohladí vaši pokožku, aniž by na ní zanechalo jakoukoliv stopu mastného filmu, jenž je u běžných hydratačních krémů obvyklý. Výtažek z mandlí, kokosového oleje a medu zanechá na vaší pokožce neodolatelnou vůni, která rozjasní celý váš den. Po měsících dlouhé a nepřívětivé zimy dokáže krém, díky přídavku vitamínu E, dodat vašim rukám vitalitu a veškerou potřebnou hydrataci.

Loccitane50 ml

2.390 Kč

Chcete se zbavit vrásek a dalších neduhů, které vaší pleti ubírají na atraktivitě? Ideální řešením je slaměnkový krém, obohacený o esenciální olej z korsické slaměnky a organické myrty. Slaměnka, květina slunce, je všeobecně známá pro své neuvěřitelné omlazující účinky, zatímco myrta má vysokou schopnost regenerace. Omlazující elixír v podobě lehkého krému prozáří váš obličej již po pouhých 4 týdnech používání.

Loccitane250 ml

495 Kč

Objevte kouzlo Provence na přelomu února a března, kdy právě rozkvétající mandlové květy pokrývají kopce a zahalují vzduch úchvatnou sladkou vůní. I vy můžete nyní okusit tuto romantickou atmosféru a přivítat jaro jedinečnou lázní s naším sprchovým olejem obohaceným o blahodárný mandlový olej. Vaše kůže je hebká a chráněná, zatímco vy se cítíte svěže a energicky.

Loccitane75 ml

990 Kč

Toaletní voda Třešňový květ je jako stvořená pro romantické ženy, které zanese do sladké oblasti Luberon v Provence, kde jsou kopce každé jaro posety rozkvétajícími třešňovými stromy obsypanými voňavými růžovými a bílými lístky. Jarní nádech toaletní vody doplňují jemné tóny frézie a konvalinky.

Loccitane100 ml

1.150 Kč

Univerzální toaletní voda vhodná pro muže i ženu čerpá inspiraci v letním Provence posetém modrými květy aromatické levandule. Jemná levandulová vůně uvolní vaše smysly, zatímco pikantní muškátový oříšek a tvrdé tóny ohořelého dřeva rozproudí vaši vnitřní energii. Objevte bohatství pravé provensálské přírody v jediné originální vůni.

Reklama