Mužům na ženském uspokojení záleží. Chtějí spokojenější partnerský život a bojují proti nerovnosti orgasmu. Mezinárodní průzkum mezi 2000 muži označil autonomní auta a kondomy podporující ženský orgasmus za jasné vítěze vynálezů určených primárně pro ženy. Tyto produkty za sebou nechaly i takové inovace jako jsou chytré polštáře, kamery do ledničky, podvodní drony nebo hlasem aktivované vysavače. Přes 90 % mužů dále v rámci výzkumu prohlásilo, že by rádi vyzkoušeli kondom Durex Intense podporující orgasmus ženy. Dali tím jasně najevo, že jim záleží na tom, zda jejich partnerka dosáhne při sexu vyvrcholení.

DurexPro spokojený partnerský život je orgasmus velmi důležitý, téměř polovina žen a ještě vyšší procento mužů uvádí, že jsou po prožití orgasmu šťastnější, a více než jedna třetina potvrzuje, že se cítí méně ve stresu. Orgasmus také výrazně zlepšuje kvalitu spánku a uvolňuje napětí ve vztahu. „Pro mnohé ženy je intimita s partnerem projevem vzájemné lásky a blízkosti, příjemný prožitek z těchto chvil však bezesporu vždy umocní, když oba partneři při milování prožijí orgasmus,“ uvádí přední česká expertka na partnerské vztahy dr. Laura Janáčková. A dodává: „Proč by žena vyhledávala sex s partnerem, který nemá zájem na tom, aby i ona byla při vzájemném milování uspokojena?“

DurexVývoj kondomů Durex Intense byl reakcí na dřívější průzkum, který ukázal, že dvě ze tří žen nedosáhnou pokaždé při milování s partnerem orgasmu. Kondomy Intense jsou lubrikovány stimulačním gelem, který je navržen tak, aby zvýšil citlivost intimních partií partnerky. Přináší hřejivé a chladivé pocity a jemné mravenčení, zatímco vroubky a výstupky se starají o dodatečnou stimulaci. Byly navrženy tak, aby poskytly co nejvyšší míru vzrušení nejen pro ni, ale díky jejímu uspokojení i pro něj a udělaly tak ze sexu ještě příjemnější zážitek. Díky kondomům Durex Intense mohou nyní muži převzít iniciativu a dopřát své partnerce dokonalé uspokojení.

A jak společný zážitek ještě vylepšit? Stačí nanést několik kapek revolučního Durex Orgasmic gelu ke stimulaci klitorisu, který byl vytvořený pro intenzivnější zážitek z orgasmu, a vmasírovat jej do klitorisu během předehry.