Je vlahá noc. Na lavičce v parku sedí student a studentka Matfyzu. Student se k dívce nakloní a vášnivým hlasem zašeptá: "Na co myslíš?" Studentka sladkým hlasem odpoví: "Na to samé, co ty!". "A kolik ti to vyšlo??"

 

Channah

 

Za prsni implantaty a viagru se utraci podstatne vice penez,nez se investuje do vyzkumu Alzheimera.To znamena,ze kolem roku 2030 zde bude siroka duchodcovska populace s krasnymi nadry a obrovskymi erekcemi,ktera si ale ani za boha nevzpomene,co s tim ma delat...

 

danuna

 

Zastaví náklaďák na červenou, ke dvířkům doběhne blondýna a zaťuká na
okénko. Řidič ho stáhne a blondýna na něj: "Jmenuju se Marie, jedu za váma a
ztrácíte náklad." Řidič zakroutí hlavou, padne zelená. Na příští křižovatce
se scéna opakuje. Na třetí červené to řidič už nevydrží, vyskočí z
náklaďáku, zaťuká na okénko auta blondýnky a když ho blondýna stáhne, tak
řekne: "Já jsem nějakej Karel, je zima, jsme v Liberci a já sypu sůl na
silnici."

zaneta

Muž jménem Kalle modlí:
"Pane Bože, já chodím do práce každý den a dřu 8 hodin, zatímco má žena je jen doma. Chtěl bych, aby rozuměla, co musím vytrpět každý den.  Prosím Tě, vyměň na jeden den její tělo s mým. Amen."

Pánbůh díky své nekonečné moudrosti zázrak udělal. Příští ráno se vzbudil Kalle v ženském těle.

Udělal snídani, vyvenčil psa, vzbudil děti, připravil jim oblečení, oblékl, dal jim svačinu a odvezl je do školy. Potom jel zpět domů, vyzvedl věci v čistírně, stavil se v bance pro peníze a pak jel na velký nákup. Doma uklidil celý nákup, vyčistil kočce krabici a šel vyvenčit psa. Již bylo 13.00 a od pospíchal ustlat postele, odnést špinavé prádlo a zametl podlahu v kuchyni. Pak jel do školy vyzvednout děti, kde nastala debata s dětmi o učebnicích nutných k vypracování úkolů a které byly zapomenuty ve škole. Vrátil se znovu do školy. Když konečně dorazili domů, připravil jim svačinu a dohlédl na to, aby děti začaly s úkoly. Během času vytáhl žehlící prkno a současně se díval na televizi. Teď už bylo 16,30 hodin a čas přípravy večeře. Poté, co se najedli, uklidil ze stolu, uklidil  kuchyni a spustil myčku nádobí. V době, kdy šla jeho partnerka ven se psem, připravil dětem koupel, poskládal čisté prádlo, naládoval další pračku a dohlédl na to, aby děti šly do postele.
Ve 21.00 byl naprosto vyčerpán a ačkoliv jeho denní činnost ještě nebyla zcela hotova, šel si Kalle lehnout. V posteli očekávala jeho partnerka milování.

Další ráno se Kalle vzbudil a ihned padl u postele na kolena a modlil se k Bohu: „Prosím Tě, Bože, přeměň to zase zpátky, byla to chyba závidět mé ženě možnost být doma přes den.

A Bůh mu odpověděl: „Vidím, že jsi se ponaučil, rád to zase změním, ale musíš počkat 9 měsíců, protože jsi včera otěhotněl.“


stepka a Smartie

 

Za vtípky mnohokrát děkujeme !!!


___________________

Reklama