NOVINKA: Palette Intensive Color Creme s mateří kašičkou od Schwarzkopf

Pokud si barvíte vlasy pravidelně, pak určitě přesně víte, co chcete. Nádhernou sytou barvu, která dlouho vydrží a přitom vlasům poskytne maximální péči. Pro splnění vašeho požadavku není nic jednoduššího. Spolehněte se na značku Palette Intensive Color Creme od Schwarzkopf, která je v České republice naprostou jedničkou. Nyní přichází s vylepšenou recepturou obohacenou o mateří kašičku - elixír včelích královen. Tato vzácná látka poskytne během barvení vašim vlasům intenzivní péči.

palette

Řada Palette Intensive Color Crème nyní představuje novou recepturu obohacenou o mateří kašičku, jež byla až dosud spojována s luxusními kosmetickými výrobky. Díky barvám Palette si ji teď může dopřát každý, kdo chce dobře pečovat o své vlasy.

Drahocennou mateří kašičku, známou také jako gelée royale, produkují včely dělnice s jediným cílem - hýčkat a vyživovat svou královnu. Bez této životodárné tekutiny by totiž včelí královna nemohla dobře prospívat. Mateří kašička je mimořádně bohatá minerály, vitamíny, tuky a bílkoviny, které dokážou stejným způsobem hýčkat nejen včelí královny, ale také nás. Proto je mateří kašička již od pradávna tak vysoce ceněna pro své vynikající vlastnosti.

Během barvení pronikají pečující přísady barev Palette Intensive Color Creme hluboko do jádra vlasu a vytváří ochrannou vrstvu, která uzavře vysoce účinné barvicí pigmenty uvnitř, takže i při pravidelném používání dosáhnete intenzivní a dlouhotrvající barvy.

Nový vzhled a nová vůně

Řada Palette Intensive Color Creme se kromě nové pečující receptury pyšní i novou vůní a vzhledem, který odráží její vynikající vlastnosti. Jiskřivá vůně zachycuje přirozenou smyslnost svůdných letních růží a hebkých pivoněk. Sladké květinové aroma se dokonale mísí s jemně pečujícím parfémovým základem z bílého pižma a rozmanitých vůní dřeva.

Nový design krabičky vystihuje podstatu pečující receptury s mateří kašičkou, a to díky obrázku včelí plástve, který vyjadřuje přednosti nové řady Palette Intensive Color Creme. Krabička má navíc nový, mírně zkosený tvar a pozornost upoutá i její typická fialová barva.

Řada Palette Intensive Color Creme s mateří kašičkou bude v obchodech k dostání od července 2010 ve 25 atraktivních odstínech, které vašim vlasům poskytnou dlouhodobý nádherný lesk a dokonalé krytí šedin - a to vše za přijatelnou cenu 89,90 Kč.

Reklama