Rekonstrukce bytu zabere veškerý volný čas, ale velikonoční vyzdobu naštěstí zachrání můj malý syn, píše čtenářka Martina.

Dobrý den,

Velikonoce mám moc ráda, protože konečně svítí sluníčko a sníh je pryč.
Letos rekonstruujeme byt, takže na velikonoční výzdobu moc času není, ale naštěstí jí zachraňuje můj syn, který nosí své výtvory ze školky. A ty jsou ze všech nejlepší :-)

S pozdravem Martina

 

Dnes posíláte příspěvky na téma: Jaký máte vztah k Velikonocům?

Všude kolem nás vládne už po nějaký čas velikonoční nálada. Pro někoho příjemná, pro jiné stresující. V každé rodině panují jiné tradice, jiné zvyklosti..., a v některé třeba i žádné.

Vztah k Velikonocům (stejně jako třeba i k Vánocům) si přinášíme už od dětství. A stejně tak i naše děti si pak tento vztah ponesou dál ve svém životě.

Není jednoduché vymyslet originální téma v souvislosti se svátky, které se rok co rok opakují. Na druhou stranu jsou rok co rok originálnější vaše příběhy a názory. Těšíme se na ně, stejně jako na blížící se Velikonoce.

Napište nám o svém vztahu k velikonočním svátkům, o tom jak a s kým je prožíváte, zda dodržujete rodinné tradice či nikoliv, zda už máte vymeteny pavučinky, zda už máte nazdobeno a nebo za sebou zamknete dveře a ujedete pryč.

Příspěvky posílejte na redakční e-mail redakce@zena-in.cz

Ten nejlepší odměníme krásnou „jarní“ knihou“ - Velká kniha o bylinkách

 

kniha

 

Reklama