Víte, že biologický věk člověka se může od jeho kalendářního věku lišit až o dvacet let? A že záleží nejen na genetické výbavě, ale především na něm samém, zda se v padesáti bude cítit na třicet, nebo na sedmdesát?

Je to tak, vědci jasně prokázali, že proces biologického stárnutí u každého nekompromisně začíná mnohem dříve (už v 36 letech), než si lidé většinou myslí. Kdo je schopen a ochoten  s tím včas počítat, vyhrává roky mládí navíc. Vždyť věk je přece pouhé číslo! To vůbec nejdůležitější je dobrý životní pocit. A ten se váže na plnou kondici neboli duševní a fyzické zdraví, vitalitu a výkonnost.

Asi všichni víme, že dodržovat správný životní styl, který je hlavní zárukou dobré kondice, není zrovna jednoduché. Zdravá a pestrá strava, dostatek pohybu na čerstvém vzduchu, pozitivní postoj k životu, absence stresu, pohoda… Zkrátka, je toho hodně, co bychom měli (i neměli) dělat, abychom si udrželi zdraví a mládí. Protože to všechno většinou není reálné, musíme na to jít jinak. Moderní farmacie nás naštěstí v tom nenechá!

 

Lék k vnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalový leták! DEJTE PŘEDNOST KVALITĚ

V boji proti zmírnění obecných příznaků stárnutí bychom měli dávat přednost účinným a ověřeným léčivým přípravkům a dodat tělu ve správném poměru látky, které potřebuje, ale nedokáže samo vyrobit. V našich lékárnách je řada zdánlivě obdobných přípravků, je ale třeba vybírat s rozvahou. Je optimální, je-li léčivý přípravek doplněn složkou, která svými specifickými vlastnostmi obohacuje vzájemné působení a účinek vitaminů, minerálů a stopových prvků. Účinnou komponentou je výtažek ze ženšenu, a to takový, jenž obsahuje jasně definované množství aktivních látek (tzv. ginsenosidů). Toto kritérium splňuje standardizovaný ženšenový výtažek označovaný technickým názvem G115®.

 

ŽENŠENOVÝ VÝTAŽEK G115

Ženšenový výtažek G115® je připravován stejným technologickým postupem, který se užívá při výrobě léků, zvláště v oblasti kontroly jakosti, účinnosti a snášenlivosti. Ženšenový výtažek G115® je účinný proti únavě, neboť šetří glykogen (formu glukózy ukládanou v jaterních a svalových buňkách) podporou využití mastných kyselin jako energetického zdroje. Příznivě ovlivňuje činnost srdečně-cévní a nervové soustavy. Výtažek G115® spolu s komplexem důležitých vitaminů, minerálů a stopových prvků je užíván i k detoxikaci těla a normalizaci jeho chodu. Zlepšuje využití kyslíku buňkami tělesných tkání. Tím zvyšuje tělesnou i duševní výkonnost, pozornost a schopnost soustředění, působí proti únavě, stresu a vyčerpání.

 

UNIKÁTNÍ PHARMATON® GERIAVIT

Ke zcela mimořádným a stále více oblíbeným léčebným přípravkům patří Pharmatonâ Geriavit. Obsahuje totiž nejen vyváženou kombinaci vitaminů, minerálů a stopových prvků, ale také unikátní ženšenový výtažek G115® a další látky. Jde o lék, jehož účinnost a bezpečnost je ověřena nejen v klinických studiích, ale především pozitivními zkušenostmi miliónů žen a mužů na celém světě.

 

PHARMATONâ GERIAVIT

  • pomáhá při únavě a vyčerpání
  • zmírňuje obecné příznaky stárnutí
  • posiluje fyzickou a duševní sílu
  • pozitivně ovlivňuje vnímavost a soustředění
  • zvyšuje odolnost proti stresu
  • pomáhá v období rekonvalescence 

 

 

Proč si tedy lámat hlavu s tím, co nám zrovna chybí – co bychom měli tělu dodat - když existuje přípravek, přímo sestavený pro potřeby střední a starší generace? A už mnohokrát osvědčený!

 

Pharmatonâ Geriavit by měl zajímat každého, kdo oslavil čtyřicítku. Vždyť každý by se chtěl dožít vysokého věku, ale zároveň nikdo nechce být starý. Takže na to jděme šalamounsky – uchovejme si nejlepší věk už napořád!

 

Přípravek Pharmatonâ Geriavit zakoupíte v lékárně, kde navíc získáte zdarma luxusní vánoční obal a účast ve vánoční soutěži.

 

Více informací najdete ZDE

 

A pozor! Pro 10 z vás tady máme připraveny dárkové balíčky Pharmatonâ. Stačí správně odpovědět v naší soutěži a mít štěstí při losování. Soutěžit můžete ZDE.

Reklama