persilLidé s citlivou pokožkou kladou na prací prostředky vysoké nároky. A oprávněně. Konec konců, prádlo a oblečení je neustále ve styku s jejich choulostivou kůží. Proto musí být prací prostředky vůči pokožce stejně jemné jako vůči oblečení. Ovšem bez jakýchkoli kompromisů ohledně kvality. Odborníci společnosti Henkel soustavně zdokonalují výrobky pro citlivou pokožku a zahrnují do nich veškeré inovace. Nyní vyvinuli prací prášek pro citlivou pokožku, který nic neztrácí na účinnosti - Persil Sensitive Aloe Vera Pearls. Perličky představují novou jedinečnou technologii: jde o mikro perličky obsahující aloe vera, přičemž prací prostředek se vyznačuje vynikajícími pracími účinky. Inovativní technologie mikro perliček se uplatnila i v nejprodávanější řadě aviváží řady Silan společnosti Henkel, a vznikl tak Silan Natural Aloe Vera & Pearls.

persilTyto nejnovější inovace společnosti Henkel reagují na stále rostoucí poptávku spotřebitelů po výrobcích, jež jsou šetrné k pokožce, ale zároveň se vyznačují výbornou účinností. Persil Sensitive Aloe Vera Pearls je nejenom nejúčinnější prací prostředek pro citlivou pokožku, jenž si poradí s odolnými skvrnami od čaje, kakaa či borůvkového džemu, ale je překvapivě šetrný jak k prádlu, tak k choulostivé pokožce. Dermatologicky schválené složení využívá technologii uzavření aloe vera v maličkých mikro perličkách, které během praní uvolňují svůj obsah do oblečení.

Spotřebitelé již na Persil Sensitive Aloe Vera Pearls reagovali pozitivně. V průzkumu trhu devět lidí z deseti uvedlo, že tuto svěží inovaci pro citlivou pokožku vítají. Téměř devět lidí z deseti v tomto průzkumu prohlásilo, že by si Persil Sensitive Aloe Vera Pearls koupili.

persil

Persil Sensitive Aloe Vera Pearls se na pultech obchodů objevil v prosinci 2009 jak v tekuté podobě, tak v prášku. Pozoruhodné balení s novým designem vyobrazuje matku s miminkem a stručně vystihuje jemné pečující nové složení s inovativní technologií mikro perliček.

persilV lednu 2010 se rovněž nově objeví Silan Natural Aloe Vera & Pearls - další přírůstek do vedoucí produktové řady aviváží Silan, jenž nabízí jemnost prádla na dotek. Silan Natural Aloe Vera & Pearls využívá technologii mikro perliček a je dostatečně citlivý i vůči té nejchoulostivější pokožce a oblečení.

persilOdborníci společnosti Henkel vytvořili jedinečnou kombinaci přírodních ingrediencí a výsledkem je nová dermatologicky testovaná aviváž, která zaručuje výjimečnou měkkost ve dvou jemných uklidňujících vůních - mandlové mléko nebo avokádový olej, oboje s aloe vera. Vůně se průběžně uvolňují z oblečení během nošení, takže dlouho vydrží.

Nová řada Silan Natural Aloe Vera & Pearls bude k dispozici v lahvích o objemu 500 ml, 1 l a 2 l. Silan Natural Aloe Vera & Pearls s mandlovým mlékem bude k dostání i v 3l lahvích.

Díky vysoce účinným pracím prostředkům značky Persil a avivážím Silan určeným speciálně pro citlivou kůži si spotřebitelé mohou být jisti vynikající péči o choulostivou pokožku členů své rodiny, aniž by byla jakkoli ohrožena účinnost praní.

Více na www.persil.cz

Reklama