„Tatíííííííí, Péťa mi nechce dát vojáčka. Tatíííí, on mu ulomil nožičku.“ Tak tohle asi znáte. Když přijde manžel z práce, mladší syn si již místo uvítání hned mezi dveřmi stěžuje, co strašného mu jeho starší bráška provedl. Pro dětský svět je ulomená nožička, nebo upadlé kolečko autíčka, obrovský problém a tuhle katastrofu mu hned náš syn musí říct. Navíc očekává, že jako správný otec mu dokáže pomoct a nejlépe teď hned, protože přece nemůže nechat vojáčka bez nožky nebo autíčko bez kolečka, jak by jezdilo?

Loctite Super Attak Power Flex Gel.

Řekněme si to na rovinu, mám štěstí a můj muž je fajn chlap, ale není to žádný kutil.  No, ale když chce být tím nejlepším tatínkem na světě, musel to nějak udělat. Vzal si na pomoc superrychlé sekundové lepidlo. Překvapil mě, během pár sekund měl hračku opravenou a ještě se stal hrdinou. Stačilo jen zvolit to správné sekundové lepidlo. Manžel si vybral Loctite Super Attak Power Flex Gel.

locc1Sám o sobě říká, že nepatří mezi právě nejšikovnější lidi a domácí opravy vykonává spíše z donucení, a ne vždy byl na výsledek své práce hrdý, ale tentokrát mi to vyšlo. Nutno poznamenat, že to možná nebylo jen jeho zásluhou, ale také zásluhou Loctitu. Ale pochvalu si určitě zasloužil.

Jako většina z nás, ani můj Michal nečte moc návody. Má za to, že je to zbytečné. Ale tentokrát se na těch pár vět podíval, pokrčil rameny a pustil se do lepení.  

Nejdříve očistil jak plochu odlomené nožičky, tak místo, kam měla nožka zapadnout.

locc2Díky tomu, že Loctite Super Attak Power Flex Gel lepí od dřeva přes většinu plastů, sklo, keramiku, kámen, látku i mnoho dalších materiálů, nemusel řešit, z čeho je hračka vyrobená.

Díky tenké trysce se docela pohodlně trefil na kraj rozbité nožky. Je pravdou, že doma nemáme se sekundovými lepidly zrovna dobré zkušenosti. Při lepení jsme asi vždy dali lepidla více, to pak vyteklo všude okolo a jako bonus jsem si já šikulka slepila prsty, jak jsem se snažila přebytečné lepidlo odstranit. Manžel byl šikovnější, díky tomu, že je lepidlo gelové, nerozteklo se.

Přiložil nožičku na určené místo, chvilku přidržel a hotovo. Nadšen svou šikovností, popadl menšího sporťáka, kterého mu starší syn ukazoval již minulý týden a kterému vylomil osičku s kolečkem. Zopakoval postup a sporťák zase mohl frčet na plnou rychlost. Nakonec jsem si vzpomněla na naši nejmladší, která za mnou již možná před měsícem přišla s brekem, že jí praskla plastová skluzavka u domečku pro panenky a že teď její panenky nemohou plavně sklouznout do bazénku. Zapomněla jsem jí novou skluzavku koupit a tak jsem zkusila mého zázračně šikovného muže. Nedával tomu moc šancí, protože tento plast byl dost tenký, přesto to zkusil a ejhle, podařilo se, skluzavka držela.

Vítězoslavně jsme dětem přinesli všechny tři opravené věci do pokojíčků. Ten večer se stal můj manžel díky Loctitu nejlepším taťkou.

locc3

Reklama