Nový Somat Multi Perfect Express Power zajistí dokonalou čistotu i při krátkém programu!Testy německého nezávislého institutu dokazují, že nové tablety Somat Multi-Perfect Express Power jsou nyní nejlepšími tabletami na českém trhu!

Máte doma myčku nádobí, ale stále nejste spokojena s čistotou nádobí zejména při použití krátkých nebo ekologických mycích cyklů? Pomoc je na dosah ruky. Společnost Henkel ČR představuje nové vysoce účinné tablety do myček Somat Multi-Perfect s recepturou Express Power, které díky bezkonkurenčně nejrychlejší rozpustnosti a jedinečným čisticím schopnostem přinášejí nejlepší řešení pro dokonale čisté nádobí při každém mycím programu, včetně těch krátkých a ekologických. Testy německého nezávislého institutu dokazují, že nové tablety Somat Multi-Perfect Express Power jsou nyní nejlepšími tabletami na českém trhu!

Somat

Bezkonkurenčně nejrychlejší rozpustnost

Nové tablety do myček nádobí Somat Multi-Perfect s recepturou Express Power se rozpouštějí rychleji než jiné pevné prémiové multifunkční tablety.  Díky tomu se účinné látky dostávají i k těm nejodolnějším nečistotám bezprostředně po počátku mycího cyklu, a tudíž výborně fungují i při krátkých a ekologických programech. Nové tablety Somat Multi-Perfect s recepturou Express Power tak zaručí nejen dokonalou čistotu nádobí, ale navíc šetří peníze a životní prostředí, jelikož umožňují pravidelné používání kratších programů, s nimiž je spojena nižší spotřeba energií a vody.

Nové tablety do myčky Somat Multi-Perfect Express Power kombinují sedm čisticích funkcí a efektů, konkrétně mycí prostředek se soda efektem, oplachovač, sůl, přísadu pro odstraňování čajových skvrn, pro ochranu myčky, posilovač mycí síly Cleaning Booster a namáčecí efekt. Kromě zmíněných sedmi funkcí a efektů dále nabízí ochranu skla, lesk nerezového nádobí, hygienickou čistotu, aktivátor pro nízké teploty a Express Power urychlující rozpouštění tablet. Ať se potřebujete zbavit mastných skvrn na pánvi, zaschlého jídla na ostří nožů a vidličkách anebo skvrn od škrobu, které na oblíbených talířích zanechávají brambory, rýže či těstoviny, nový Somat Multi-Perfect je nejlepším řešením pro dokonale čisté nádobí při každém mycím programu.

Nejlepší čistící výkon potvrzen nezávislým testováním

Test čistícího výkonu multifunkčních tablet při nízké teplotě realizoval německý nezávislý institut na základě nejnovější testovací metody vypracované sdružením IKW (německé sdružení výrobců a distributorů kosmetiky, toaletní potřeb, parfumerie, pracích a čistících prostředků). Této standardní zkoušce mycí výkonnosti určené pro prostředky do myček nádobí byly podrobeny prémiové multifunkční tablety dostupné na českém trhu. Testy dokazují, že nové tablety Somat Multi-Perfect s recepturou Express Power jsou nejlepšími tabletami v České republice.

Nové tablety Somat Multi-Perfect s recepturou Express Power se na pultech obchodů objevily v květnu 2012 ve velikostech: M balení (26 tablet)  za 219 Kč, XL balení (52 tablet) za 359,90 Kč a Mega Pack (78 tablet) za 449,90 Kč. Okamžitě se pustí do těch nejodolnějších nečistot – pro dokonale čisté a lesklé hrnce, pánve, příbory i skleničky.
Reklama