shutterstock-767593171.jpg

Foto: Shutterstock

Před salonem obvykle bývá rušno. U výlohy s ikonickou značkou „Kleinfeld“ se totiž fotí fanynky oblíbeného seriálu Jak si vybrat správné šaty (Say Yes To The Dress) z produkce TLC. Podle většiny zdrojů je však samotné nakupování mnohem klidnější a méně okázalé, než by se mohlo na první pohled zdát. Přesto vás zde čeká maximální komfort a pohodlí.

Stačí 90 minut

Typické sezení, během něhož si nevěsta obvykle vybere ty „své“, nezabere více než 90 minut. Po seznámení vám váš osobní poradce věnuje značkovou tašku, do které si můžete uložit své osobní věci. Osvěžit se můžete vodou se značkou salonu a díky zapůjčenému saténovému župánku se i otravné převlékání stane mnohem příjemnějším.

Šperky i okázalý make-up nechte doma

Prohlédnout si tu můžete více než 1 500 šatů. Vyzkoušet vám však dovolí „pouze“ osm kousků. Základem úspěchu je totiž i samotná domácí příprava na návštěvu salonu. Zapomenout rozhodně nesmíte inspiraci, správné spodní prádlo, sponky do vlasů, vhodnou obuv, realistickou představu o rozpočtu a svůj tým osobních poradkyň! Jediný vhodný šperk, který byste měly mít při zkoušení na sobě, je zásnubní prsten. Ostatní řetízky nebo náramky překážejí při zkoušení nebo můžou zatrhnout látku na šatech. Proto by je budoucí nevěsty měly nechat doma! I v případě make-upu se doporučuje minimalismus – to aby jej některá nastávající „neutřela“ do drahých rób.

Připravte si minimálně 2 500 dolarů

Salon bohužel není dostupný pro všechny. A to nejen kvůli tomu, že se nachází v New Yorku. Značkové šaty na objednávku tu totiž přijdou minimálně na 2 500 dolarů (cca 60 500 Kč). Pokud však hledáte jen inspiraci, nebo se chcete podívat, jak výběr těch správných svatebních šatů probíhá, můžete se mrknout už na dvacátou sérii zmiňované show Jak si vybrat správné šaty (Say Yes To The Dress), kterou vysílá TLC.  

Zdroje: Kleinfeld Bridal, Tiskové materiály O Warner Bros. Discovery

Reklama