Dříve byly šperky doplňkem pro vzácné příležitosti, teď nás zdobí prakticky každý den, ať už vyrážíme do práce, na rande nebo ležíme doma na gauči. Jsou náramky a řetízky, které prakticky nesundáváme. Ani na spaní, ani na sport. Jsou to vlastně takové amulety. A pak se za sezonu „vyrojí“ novinky, které stojí za to, přidat do své sbírky. Tady jsou...
5a5dd2d216e23obrazek.jpg

Asymetrické kruhy
5a5dd7c8ba0a8obrazek.jpg

V uplynulém roce došlo k „oprášení“ jednoho dříve velmi oblíbeného trendu – kruhových náušnic ve stylu 80. let. Teď ale dostaly zcela novou podobu – abstraktnější. Rozhodně stojí za zavěšení...

Brože
5a5dd32a07e08obrazek.jpg

Tohle retro je zpět. Tak teď se nebojte prolézt staré šperkovnice svých maminek a babiček, protože čím větší patina a starožitný nádech, tím je to lepší. Nosit se budou na šálách, kožešinových límcích, kabátech, ale klidně i svetrech nebo tričkách.

Řetízky na kotník
5a5dd4623b0c5obrazek.jpg

Rok 2018 je rokem, kdy bychom všechny měly povinně ošperkovat kotník nějakým jemným řetízkem. Co na tom, že teď nohy raději schováváme do teplých kotníčkových bot, po svléknutí ponožek budete mít ale jistotu, že budete dělat opravdovou parádu i u přezouvání ledových bruslí.

Malé prstýnky
5a5dd68d35836obrazek.jpg

Tentokrát trend z let 90., teenagerů a milovníků rapu. Ozdobte si malíčky a prsteníčky malými prstýnky. A klidně si navlékněte dva až tři naráz.

Náušnice s třásněmi
5a5dd86298797obrazek.jpg

Viděly jsme vzestup extravagantních náušnic v několika ročních obdobích a tento trend se stále drží na předních příčkách. Čím větší (a výraznější), tím lepší. Vsaďte na třášně, blýskavé kameny a barvy.

Foto: Archiv firem (Mango, H&M, Lindex, Asos)

Také si přečtěte:

Uložit

Uložit