64d38c4785e23obrazek.png

Dokonalý společník pro mladé

Sluchátka FreeBuds 5i jsou ideální volbou pro studenty a mladé lidi, kteří jsou stále v pohybu. Jejich cenová dostupnost v kombinaci s vysokou kvalitou zvuku umožňuje mladým vychutnat si oblíbené skladby a podcasty naplno. Lehký design a špuntová konstrukce zaručují nejen pohodlné nošení, ale také zabezpečují, že sluchátka zůstanou na svém místě i při sportovních aktivitách. Pro mladé lidi, kteří hledají kvalitu za málo peněz, jsou sluchátka Huawei FreeBuds 5i perfektní volbou.

64d38c77e6aedblobid0.png

Pro hudební nadšence a milovníky stylu

Ne každému vyhovuje špuntová konstrukce sluchátek. Pokud upřednostňujete tzv. kostkový tvar (open-fit), je tu model FreeBuds 5. Ten zaujme ty, kteří upřednostňují stylový design a výjimečný zvukový zážitek. Jejich kompaktní tvar a kvalitní materiály nabízí elegantní vzhled, který se hodí k jakémukoli outfitu. Vynikající zvuk a odolnost vůči hluku zabezpečují, že hudba zní jasně i v rušném prostředí. Výjimkou nejsou ani hovory, které díky vylepšenému snímání zvuku z mikrofonu zní srozumitelněji než kdykoli předtím, takže vám neunikne žádný detail. FreeBuds 5 jsou skvělou volbou pro hudební fanoušky, kteří se chtějí cítit stylově při všem, co dělají. A to i díky jejich netradičnímu zakřivenému designu, který upoutá pozornost na první pohled.

64d38c806013bobrazek.png

Prémiová sluchátka pro náročné

Do třetice, model FreeBuds Pro 2 představuje jistý vrchol nabídky sluchátek Huawei. Důvod je jednoduchý – sluchátka jsou totiž určená pro ty nejnáročnější, kteří očekávají bezchybný výkon s prémiovým zvukem. Ne nadarmo se pyšní přívlastkem „Pro“. Jejich hybridní aktivní systém potlačení hluku (ANC) zajišťuje neobyčejně čistý zvuk, minulý rok potvrdil i známý slovenský DJ EKG. On sám poskytl nejlepší důkaz toho, že tyto sluchátka jsou ideální pro náročné hudební nadšence či dokonce profesionální hudebníky. Nejen ti ocení i možnost upravovat parametry reprodukce zvuku v aplikaci ve smartphonu a přizpůsobovat výsledný efekt svým potřebám či konkrétnímu žánru. Dlouhá výdrž baterie a pohodlné nošení zas umožňují využít jejich přednosti i na cestách. Sluchátka jsou volbu pro ty, kteří hledají špičkový zvukový zážitek za přijatelnou cenu.

64d38c93caa39obrazek.png

Série Huawei FreeBuds se skládá ze speciálně navržených sluchátek, která se dokážou přizpůsobit životnímu stylu a potřebám různých uživatelů. Všechny modely mají jedno společné. Pokročilou technologii ANC (Active Noise Cancelling – aktivní potlačení okolního hluku), díky které dokážou spolehlivě eliminovat okolní hluk přesně tehdy, kdy je to třeba. Ať už jste student, hudební nadšenec milující eleganci nebo náročný profesionál, série Huawei FreeBuds má v nabídce model pro každé ucho.
 

consumer.huawei.com
64d38c10a33b8obrazek.png

Reklama