Čtenářka Vodfon je zběhlý domácí léčitel. Když je v rodině někdo nemocní, hned ho letí zachraňovat se svou medicínou. A příbuzenstvo prchá...

Jaké léčebné metody nahradí každou tabletku? Čtenářka Vodfon v tom má jasno.


Krásný tabletkový den!
Já jsem nějakou chřipku ani  rýmičku neměla snad 100let. Bylinkám a prevenci rozumím a sázím na ně. Já mám skvělou imunitu, vyřádím se na rodině. Kromě zhnilého žlučíku a následné akutní pankreattidy, jsem jinou újmu na svém zdraví neměla. Na slinivku naštěstí žádné léky neberu. Zachraňovat kteréhokoli člena rodiny mě ukrutně baví. Možná profesionální deformace. Když nesu můj zázračný bylinkový čaj, rodina prchá. Já bych určitě neprchla. Já rozmazlování miluji. Neutečou pouze před domácí slivovicí. Tenhle zdroj mám za chvilinku vyčerpán. Potřebuji kloktat zub a není čím.

Nevěsta je z Jižní Moravy, takže po návštěvě jejich rodičú. máme doma nejen hanácké koláče ale aj DOMACU SLIVOVICU!!!!!

Pak sázím na domácí med rovněž z jihu. Ten si míchám s citronou a skořicí v trošce vody. Pozřu každý večer před spaním, jediná moje prevence. Pouze když na mě něco leze, tak jím hodně céčka. Každou hodinu jedna tabletka.

Vodfon

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 22. 7. 2013: Tabletky, bez kterých se neobejdete

  • Potřebujete ke svému normálnímu fungování nějaké medikamenty?
  • Máte v kabelce záchranné tabletky pro případ nouze?
  • Napište mi, bez jakých tabletek se neobejdete v běžném životě i v krizových situacích!
  • Jaké prášky s sebou nosíte v kabelce?
  • Patříte mezi polykače, nebo se tabletkám vyhýbáte?

Můžete také popsat svůj přístup k polykání prášků. Své příspěvky posílejte nejpozději 22. 7. 2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku, nabušeného balíčku potravinových doplňku pro zdraví, který obsahuje: Multi-tabs pro dospělé a děti od 10 let 90 tablet – vitamíny, minerály, Houbové quarteto 60 tablet – upevňuje zdraví a vitalitua Karnitin 30 tablet – příznivě ovlivňuje spalování tuků, dbejte, aby váš příspěvek dorazil do redakčního e-mailu včas a aby byl dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

houbovekarnitinmulti-tabs

Reklama