plavkyNejsem zas takový znalec přes cokoliv pánského. A jsem pro, aby si pánové tak osobní věci, jako jsou spodky nebo plavky, zkrátka kupovali sami.

Jenže pak přišlo nařízení shora. Jak mám psát o takové části oděvu, o které nevím zhola nic? Snad jen to, že se to nosí k vodě a občas je to ze stejného materiálu jako dámská varianta.

Proto jsem se s otázkou na nejlepší a nejvhodnější pánské plavky obrátila na jednu ze svých virtuálních kamarádek, kterou považuju za opravdovou znalkyni. Tady jsou její odpovědi.

Adamky: Jsou fajn. Jsou vlastně nejlepší, pokud se chceš u vody hodně smát. Ve vodě tento smích nedoporučuju, pouze v případě, že bys takto chtěla zavraždit svou sokyni.

Tanga: Někomu se líbí. Hlavně jisté čtyřprocentní menšině. Pokud chceš svému příteli dohodit svého nejlepšího kamaráda, obleč mu je.

Klasické slipové plavky: Jsou nejlepší pro tebe, pokud hledáš chlapa, ale nestojíš o zajíce v pytli. Nebo spíš o pytel v ještě větším pytli.

Šortky: Tyhle obleč svému příteli, pokud si nechceš udělat ostudu s někým v tangáčích, pokud nechceš, aby jeho výbavu okukovali ostatní dámy i pánové. Chlap v nich vypadá asi nejnormálněji. Bohužel jsou ale na velkém množství koupališť zakázány. Ani nechci tipovat proč.

plavkyPánské plavky, to je téma pro dnešní den.

  • Jaký preferujete typ plavek? Šortky, klasické slipové plavky, tanga, nebo dokonce starodávné nátělníky?
  • Líbí se vám muži v plavkách?
  • Na co u takto oděného muže kouknete jako první? Na svaly, postavu, zadek, nebo jeho přední výbavu?
  • Jaké plavky nosí váš partner?
  • Kupuje si je sám, nebo mu pomáháte?
  • Máte v zásobě nějakou peprnou historku s plavkami v hlavní roli?

Podělte se s námi o své názory, příběhy i fotky! Můžete psát už teď na známou adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu celého dneška zveřejňovat a na konci dne vybereme jeden, jehož autorku odměníme. Jak jinak než plavkami. Ovšem dámskými.

Reklama