Salma-seznam.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Začneme hned jedním z nejnovějších outfitů, který Salma Hayek vynesla na letošní Met Gala, jež bylo poctou zesnulému návrháři Karlu Lagerfeldovi. Herečka se Met Gala poprvé zúčastnila v roce 1997 a od té doby na něm ohromuje jedním outfitem za druhým. I tento rok se tedy očekávalo, že herečka vyvolá volbou outfitu rozruch. A tak se také stalo. Salma Hayek svými červenými odvážnými a zároveň elegantními šaty bez ramínek skutečně všem přítomným vyrazila dech. Jako dokonalá Femme fatale v červené působila, když scházela po schodech v bohaté tylové sukni z volánů s koženým korzetem a perlovými spadlými „rukávky“. Za tímto výtvorem stojí italská luxusní značka Gucci a herečka ho vkusně doplnila velkými náušnicemi a rudou rtěnkou.

Z Met Gala zamířila Salma Hayek tento rok rovnou na červený koberec, když navštívila filmový festival v Cannes. V šatech z podzimní kolekce Alexandera McQueena působila nepřehlédnutelně. Fialová róba s přiléhavou siluetou, originálním řešením spodní části, mimořádným výstřihem a výraznými rameny s nabíranými volány byly doplněny make-upem, který celému looku dodával na dramatičnosti. Vlasy vyčesané do úhledného drdolu a šperky od Gucci dotáhly outfit k dokonalosti.

Salma-kolaz1.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Neskutečně sebevědomě a sexy vypadala také v únoru na předávání BRIT Awards. Na pódiu se ukázala v černých kožených minišatech s asymetrickou sukní. Ačkoli má herečka pouze něco málo přes metr padesát, rozparek na kožené sukni a černé šněrovací boty od Saint Laurent na vysoké platformě nechaly vyniknout jejím nohám, které zároveň o něco prodloužily. Herečka nohy rafinovaně zahalila do síťovaných punčoch a motorkářskému vzhledu dopomohla ještě rozpuštěnou hřívou. I tento outfit pro herečku vytvořil britský návrhář Alexander McQueen. Masivní náhrdelník je značky Boucheron.

Abychom ale zmínili také některý z něžnějších outfitů, které Salma Hayek oblékla, vrátíme se do ledna letošního roku na předávání cen Zlatý glóbus. Třpytivé éterické šaty Gucci dokonale obepínaly hereččinu postavu a pyšnily se množstvím výšivek a blyštivých třásní. Šperky byly i tehdy značky Boucheron.

salma-kolaz2.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Zdroj info: Autorka článku, voguevogue.mxredcarpet-fashionawardsswirlster.ndtvdailymailwwd, wikipedia

Reklama