Sofia-seznam.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Perfektně padnoucí rubínově červené šaty oblékla herečka a komička v době, kdy byla porotkyní 17. řady pořadu America's Got Talent, jehož tuzemskou obdobou je show Česko Slovensko má talent. Za stůl porotců usedla společně se svými kolegy, kterými jsou Heidy Klum, Simon Cowell, Howie Mandel a Terry Crews.

Upnuté korzetové šaty střední délky od moldavské značky O’Blanc byly poseté korálky a jejich spodní okraj zdobily třásně. Outfit Sofia doplnila náhrdelníkem s výrazným rubínovým přívěskem, nápadnými náušnicemi a na nohy si obula sandálky na platformě od značky Alevi Milano.

Jako mořská panna herečka působila letos na Vanity Fair Oscar Party, kam oblékla dlouhé šaty bez ramínek s broskvovým základem a průhlednou svrchní vrstvou zdobenou zlatými korálky, flitry a prošíváním z dílny Reem Acra. V úrovni pasu byl k šatům připevněn modro růžovo fialový motýlek. Luxusní šaty doplnila pouze minimalistickými šperky a jednoduchým make-upem.

Sofia-Vergara-1.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Že střih šatů ve stylu mořské panny nejlépe podtrhuje její siluetu dokázala ale už na Vanity Fair Oscar Party už v roce 2020, kdy se zahalila do černo stříbrného modelu od Dolce & Gabbana. Šaty bez ramínek se stříbrnými detaily poutaly pozornost také ozdobným páskem, který ještě více zvýrazňoval hereččin úzký pas. V kombinaci s červenou rtěnkou působila Sofia celkově velice svůdně.

Ačkoli je Sofia k vidění častěji v šatech, minulý rok na Nickelodeon Kids' Choice Awards zazářila v celo bílém outfitu, který se na první pohled zdá být overalem. Jednalo se však o důmyslné kombo značky Safiyaa, které sestávalo z asymetrického topu na jedno rameno a rozšířených kalhot. Vzhledem k tomu, že herečka měří metr sedmdesát, může si takovýto outfit s přehledem dovolit.

Protože byl model dostatečně zajímavý sám o sobě, nemusela Sofia sahat po dalších doplňcích. Využila proto jen dlouhých náušnic v barvách svých očních stínů.

Sofia-Vergara-2.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Zdroj info: shefindspeopleyournextshoeswonderwall

Reklama