Mít za nejlepší kamarádku svou vlastní sestru, je jistě obrovský dar. Přečtěte si poslední krásný příspěvek od čtenářky s nickem Božena a Jakub.

Od dětství jsem měla dost kamarádek, ale nejvíc jsem se stejně bavila se svou sestrou. Jsme totiž jednovaječná dvojčata a byly jsme k nepoznání. Takže pár lumpárem jsme spolu taky provedly. Ale nikdy to nybylo nic tak alarmujícího.

Na střední školu jsme šly taky spolu, tam jsme ke všemu byly na internátu, tak tam jsme při sobě držely ještě víc.Opět i tam pár lumpáren. Dokonce nám po ukončení školy vychovatelky řekly, že když jsme nastoupily do prváku, tak jsme byly tak hodné a klidné, ale po ukončení studia jsme odcházely jak dvě rebelky. Ale musím podotkonout, že jsme nikdy neuděly takový průšvih, aby museli přijet rodiče a něco řešit.

Nicméně po škole jsme šly dělat ke stejnému zaměstnavateli, tam jsme byly pár měsíců a teprve až pak se kvůli svým láskám rozdělily. Setra zůstala v rodném městě a já se odstěhovala 100 km od domova. Ale kousek se vrátím.

Na internátu jsme měly spoustu kamarádek, ale po škole jsme se rozutekly do různých koutů. Nicméně tam jsem poznala kamarádku Věrušku, se kterou jsme si já i sestra padly do noty. Bohužel po škole jsme se ztratily a pak se setkaly na srazu až po 10 letech. Tam jsme si řekly, že zas budem v kontaktu. Bohužel se to nepovedlo. Ale shodou náhod, bydlím ve vesnici ještě s jednou spolužačkou ze střední a je to zaokrouhleně  3 roky zpět, co mi říkala :"Hele Věrka je v porodnici, narodila se jim holčička." Tak jsem neváhala, jela jsem i s mužem a dcerou za ní na návštěvu a jak byla mile překvapená, kde jsem se tam vzala.

Musím napsat důležitou věc, i já byla těhotná a porodila 5 týdnů po ní. No a od shledání v porodnici se navštěvujeme i s dětmi velmi pravidelně, když to jde, tak každý týden. Děti si rozumí a tak si myslím, že i ony budou mít hezký kamarádský vztah. No a tím, že jsem doma na mateřské a když byl synek ještě miminko, tak jsem měla i víc času a chodila často na PC.

No a pak mi to moje zlatý dvojče poradilo webovky ženy-in. Tak jsem nakoukla a už tu zůstala. A tady jsem si našla opravdových pár přítelkyň. Nejsou to jen kamarádky, jsou to opravdové přítelkyně. Z Prahy, z Jihlavy, z USA, z jedné nejmenované porcelánky, a ještě z různých koutečků naší země. Nicméně vím, že to jsou opravdové přítelkyně, že se jim můžu svěřit a že mě vyslechnou. A totéž platí i opačně. I ony se mi můžou svěřit a já jim ráda pomůžu. Takže přítelkyně jsou  a jsem za ně ráda.

Ale musím i napsat, že mám i pár pseudopřítelkyň. A pár mi jich i ublížilo, ale pustila jsem to z hlavy, protože když se něčím podobným trápíte, tak tím trpíte jen vy, ne ta, co by měla. Tak se mějte hezky a zdravím své přítelkyně a těch co se to týká, tak ty to pochopí.

Moc zdravím Božena a Jakub

Děkujeme za nádherný závěr dnešního tématu a přejeme jen dobré kamarádky a přítelkyně

Reklama