Kdo je nejlepší kamarád pro manželku? Gay přece - nad tím se zamýšlí čtenářka Jana ve svém příspěvku k dnešnímu tématu...

Zasílání příspěvků k dnešnímu tématu již skončilo, milé čtenářky. V tom následujícím si můžete přečíst, co si myslí o gayích čtenářka Jana...


V dřívějším bydlišti jsme měli takového souseda. Seznámili jsme se s ním tak, že nám sám od sebe po naší svatbě přinesl jako dárek dva krásné hrníčky na kávu, ale opravdu luxusní. Začali jsme se bavit, hlavně si povídal se mnou. Povídali jsme si o vaření, vyšívání, pletení a všech ženských zálibách. Byl naprosto nadšený, když jsem mu udělala aplikaci na svetr. Měl dokonalý cit pro módu, pokud byste potřebovala poradit s módou, tak jedině od gaye. Ne nadarmo se říká, že nejlepší kamarád pro vaši manželku je právě gay. Později jsem se setkala i s páry, které žijí pohromadě v jednom bytě jako pár. Jsou to spořádaní sousedé a takoví tišší. V seznamování jsou velice opatrní.
Opravdu nemám nic proti této skupině. Určitě jsou omezeni ve svém výběru partnera nebo partnerky. Nedovedu si představit, že bych se takto narodila. Nemají to lehké, ale bohudík je dnes už jiná doba. Co by mi ale vadilo, je líbání se na ulici. To by si mohli nechat na soukromí. Ženy to měly v tomto ohledu podstatně jednoduché. Polibek je u kamarádek tak nějak přirozený. Obdivuji naše známé celebrity, které se k této orientaci veřejně přiznaly. To není vůbec jednoduché. Na to ten člověk musí být hodně statečný.
Přemýšlela jsem nad tím, co bych dělala, kdyby se jednalo o mé dítě nebo vnoučata? Jsem přesvědčena o tom, že jak je miluji teď, tak je budu milovat stále.
Jana

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 12. ledna 2012: Gayové a lesbičky - vaše příběhy

Své příspěvky už neposílejte. Dnes někdy po šestnácté hodině se dozvíte, která čtenářka získala za příspěvek slíbený dárek: knížku básniček Hanky Zagorové - Milostně, červený parfém AVON Aspire a zamilovanou tužku na oči.

aspirezagorova

Reklama