Čtenářka s anonymním nickem kopačka je pěkná potvora. Ale je vidět, že některé názory mezi vámi děvčaty stále přetrvávají. Díky, kopačko, za odhalení pravé ženské duše.  Milé čtenářky, já vím, kdo kopačka je, ale slíbil jsem, že její jméno neřeknu. A co napsala, jí věřím…

Jak dát chlapovi kopačky?

To je jednoduché.

Pokud vás onen dotyčný přestane bavit, řekněte mu, že vás to s ním v posteli nebaví. Mužské ego zaručeně zafunguje a půjde obšťastňovat další.

Pokud to nezabere, udělejte to, co je dnes „in“. Přesvědčte ho, že jste na ženy. S nějakou fakt dobrou a ochotnou kamarádkou se před ním pomuchlujte, je fakt, že většinu chlapů to vzruší a budou se chtít přidat – ale vy mu „obě“řekněte, že ho mezi sebe prostě nechcete.

Předem však dobře zvažte, proč dotyčnému vlastně chcete dát kopačky. Ty jsou totiž ve většině případů jako bumerang, vrací se.

Co se týká volby mezi více muži, proč volit? Ponechte si je všechny. :)

Od kamarádky jsem slyšela takové pravidlo tří čísel.

Číslo 1. - Muž, kterého máte doma, stabilita, jistota, rodinný krb, ke kterému se vracíte a nikdy ho neopustíte.

Číslo 2. - Muž, který vás někam dostane, vlivný, zámožný, může být i o hodně starší, nemusí s vámi vůbec spát, stačí, když jste jeho ozdobou na místech, na kterých můžete jedině získat.

Číslo 3.-  Je pohyblivé. Tam se střídají mladí milenci. Vždy je však potřeba se vrátit k číslu 1. a nenechat si to přerůst přes hlavu. :))

Kamarádce to tak několik let opravdu fungovalo. Až na poslední dva roky. Číslo 2. jí zemřelo a pohyblivé číslo 3 už s přibývajícím věkem nestíhá. Tak je ráda, že má číslo 1. , kterému by kopačky nikdy nedala, horší, kdyby je dal on jí. Přeju ji to, potvoře. :)

uvádím anonymní nick kopačka – díky za pochopení
 Text nebyl redakčně upraven


 Dnešní téma je: Jak dát chlapovi kopačky

  • Musela jste se někdy rozhodovat mezi více muži?
  • Jak jste tomu opouštěnému své rozhodnutí vysvětlila?
  • Znáte nějakou univerzální metodu, jak to udělat a neublížit?
  • Nebo naopak, jak se rozejít tak, aby vás už nikdy nechtěl vidět?
  • Nebo máte tento problém aktuálně a nevíte, jak na to?
  • Nebo nikdy byste do svého života druhého nepustila, takže si myslíte, že vám to nehrozí?
  • A život vám ukázal, že jste se v tomhle mýlila?
  • A…

Na vaše příspěvky se těším na redakčním mailu:

redakce@zena-in.cz

A jednu z vás za příspěvek odměním omlazujícím krémem od Vichy a dvěma laky na nehty od Gabriella Salvete, abyste, až budete ty kopačky dávat, byla ještě krásnější než dnes!

Reklama