Body basic

Je to letní dilema s pletí: Chcete jemnou, hladkou a příjemně provoněnou pleť, Vaše tělo touží jen po těch nejlepších ingrediencích a Vaše přesvědčení si žádá eticky vyrobené výrobky. Naštěstí můžete získat všechno dohromady s novými kokosovými přípravky pro koupel a péči o tělo od The Body Shop. Tato luxusní řada, bohatá na aktivní přírodní ingredience, obsahuje vysoce kvalitní, organický, za studena lisovaný panenský kokosový olej, pocházející ze Samoy z programu Trh společenství. Dokonalá kolekce, která poskytuje pleti vše nezbytné, aby vypadala, cítila se a voněla fantasticky.

Nová kokosová kolekce pro koupel a péči o tělo využívá zkušeností a moudrosti pěstitelů kokosovníků z tichomořských ostrovů Samoa. Tento organicky certifikovaný olej je  více než dostatečně dobrý k jídlu, je získáván podle odborných znalostí profesionálních farmářů za použití přírodních extrakčních postupů bez použití chemických látek. Čistá bílá dužina je pomalu lisována ručně, aby byla uchována čistota a živiny zjemňující pleť. Můžete si být jisti, že Vám tato kolekce přinese vysoce kvalitní ingredience pro péči o pleť, a to prostřednictvím přibližně 200 výrobců ze Samoy, kteří se účastní našeho unikátního programu Trh společenství.  

Nová kokosová kolekce pro koupel a péči o tělo je ideální pro vychutnávání každého dne, zahrnuje komplexní řadu tělového másla (Body Butter), tělového peelingu (Body Scrub), sprchového krému (Shower Cream), tělového mléka (Milk Body Lotion), pěny do koupele (Foaming Bath), mýdla (Soap), balzámu na rty (Lip Butter) a krému na mytí rukou (Hand Wash). Tato hydratační kolekce je určena pro normální až suchou pokožku, zanechává pleť jemnější, zdravější a příjemně provoněnou tropickou vůní kokosu, připomínající dlouhé  letní dny. Kolekce v balení s designem, zdůrazňujícím svěžest a kvalitu kokosového oleje uvnitř.

Kokosový olej z Trhu společenství

Body basic

Tropický kokosový olej v nové kokosové kolekci pochází z posledního místa na světě, kde je možné spatřit východ slunce. Je tak dokonalý, že zatímco se budete mýt, používat peeling, zjemňovat nebo vyhlazovat pleť, přenese Vás do ráje. The Body Shop věří, že spravedlivý obchod s odborníky přináší to nejlepší z přírody. Vysoce kvalitní, organický, za studena lisovaný panenský olej ze Samoy získává prostřednictvím unikátního programu Trh společenství. V době, kdy zákazníci stále více dbají na kvalitu a místo původu výrobků a ingrediencí, které používají pro své tělo, zajišťuje přímý vztah mezi společností The Body Shop a výrobci ze Samoy stoprocentní kontrolu nad přísadami a garantuje tak nejvyšší kvalitu kokosového oleje.

Olej je získáván prostřednictvím společnosti Women in Business Development Inc ze Samoy, která výrobcům (mužům i ženám!) dovoluje po mnoha desetiletích masové emigrace mezi ostrovy získávat spravedlivé mzdy a budovat si budoucnost prostřednictvím vlastního trhu. Dnes přes 200 lidí ze Samoy pěstuje, sklízí a extrahuje kokosový olej, který The Body Shop používá. Vedle získání spravedlivé mzdy tak nyní mohou výrobci a jejich rodiny zvýšit svoji sebeúctu a společenskou participaci, jakož i budovat si živobytí, které dovoluje zavedení vzdělání a zdravotních benefitů pro tyto komunity. 

Kokosová kolekce pro koupel a péči o tělo

Body basic

Pokud si chcete vychutnat relaxační koupel, dopřát si vyživující a hydratační přípravky či smýt každodenní stres, je pro Vás kokosová kolekce pro koupel a péči o tělo, obsahující organický, za studena lisovaný panenský kokosový olej, ideální. 

Kokosové tělové máslo (Coconut Body Butter) – doporučená MOC 380 Kč

Pokud Vaše suchá pokožka zoufale touží po intenzivní hydrataci, potřebujete super bohaté krémové kokosové tělové máslo. Toto hydratační máslo pro celé tělo se snadno vstřebává a vyživuje, zjemňuje a vyhlazuje pleť až na 24 hodin. Navíc vedle oleje ze slunečnicových semínek, který Vaší pleti dodává pocit sametové hladkosti, obsahuje také kokosový olej z Trhu společenství ze Samoy, olej z para ořechů z Trhu společenství z Brazílie, bambucké máslo a kakaové máslo z Ghany.

  Kokosový tělový peeling (Coconut Body Scrub) – doporučená MOC 380 Kč

Objevte svěžest a regeneraci s kokosovým tělovým peelingem, odstraňujícím odumřelé buňky. Tento hydratační peeling na bázi krému obsahuje drcené a mleté kokosové skořápky, které pomáhají odstranit odumřelé kožní buňky a dodávají Vaší pleti pocit hedvábné hladkosti. Pleť je opečovávána a vyživována díky kokosovému oleji z Trhu společenství, marulovému oleji z Namibie a organickému oleji babassu z Brazílie. Peeling dále obsahuje olej ze sladkých mandlí a organicky pěstovaný sójový olej z Trhu společenství z Brazílie, oba bohaté na esenciální mastné kyseliny a pomáhající obnovovat jemnost a poddajnost pleti.      

Kokosový sprchový krém (Coconut Shower Cream) – doporučená MOC 150 Kč

Vychutnejte si pěnivé bublinky s kokosovým sprchovým krémem. Krém dodá pleti pocit čistoty, jemnosti a sametové hebkosti díky slunečnicovému oleji, kokosovému oleji z Trhu společenství a organicky pěstovanému sójovému oleji z Brazílie. Tento sprchový krém s tropickou kokosovou vůní je perfektní pro ranní sprchování, připomíná nejkrásnější tropické západy slunce.  

Kokosové tělové mléko (Coconut Milk Body Lotion) – doporučená MOC 190 Kč

Objevte hedvábně jemnou pleť díky luxusnímu kokosovému tělovému mléku. Toto vsakující se mléko zanechá pleť nádherně zvláčněnou, vyživenou a voňavou díky kokosovému oleji z Trhu společenství a oleji babassu z Trhu společenství z Brazílie.

Kokosová pěna do koupele (Coconut Foaming Bath) – doporučená MOC 260 Kč

Neexistuje příjemnější způsob, jak o sebe pečovat, než je relaxace ve voňavé bublinkové koupeli. Nechte se hýčkat kokosovou pěnou do koupele. Tato vysoce zvláčňující pěna do koupele neobsahuje mýdlo ale kokosový olej z Trhu společenství. Tento výrobek – pěna do koupele – je vhodný pro koupání v krémových pročišťujících bublinkách za pomoci čistících látek, obsažených v kakaových bobech z Trhu společenství v Ghaně. Výsledkem je nádherně jemná, zvláčněná pleť s rozkošnou vůní.

Kokosové mýdlo (Coconut Soap) – doporučená MOC 80 Kč

Krémové zvláčňující kokosové mýdlo je charakteristické trvale využitelným palmovým olejem z Kolumbie, kokosovým olejem z Trhu společenství a organicky pěstovaným sójovým olejem z Brazílie, známým svými zjemňujícími účinky. Ideální pro luxusní mýdlovou pěnu.

Kokosový balzám na rty (Coconut Lip Butter) – doporučená MOC 180 Kč

Body basicRozkošně vyšpulte rty, hladké a svádějící k polibkům díky kokosovému balzámu na rty. Tento bohatý, intenzivně zvláčňující balzám má krémovou, jakoby máslovou konzistenci, která se při nanesení na Vaše rty rozpustí a zabrání vysoušení. Rty budou jemnější a vyživované díky kokosovému oleji z Trhu společenství, bambuckému máslu z Ghany a organickému včelímu vosku. Vitamin E Vašim rtům poskytne zvláštní ochranu.

Kokosový krém na mytí rukou (Coconut Hand Wash) – doporučená MOC 180 Kč

Proměňte s kokosovým krémem mytí rukou v hýčkající péči. Tento čistící krém bez mýdla s bohatou pěnou obsahuje zklidňující formuli, která zanechává ruce čisté, jemné a báječně provoněné tropickým kokosem. Jeho zvláčňující ingredience zahrnují kokosový olej z Trhu společenství a med z organických zdrojů. Přidaný extrakt ze semínek grapefruitu přirozeně pročišťuje a pomáhá deodorizovat pleť. 

Kokosové třpytivé tělové mléko – zvláštní edice (Coconut Shimmer Body Lotion – Special Edition)

The Body Shop připravil novou zvláštní edici kokosového třpytivého tělového mléka, obsahujícího kokosový olej ze Samoy z Trhu společenství. Vaší pleti dodá jemný třpyt a provoní ji tropickou vůní kokosu. Vhodný pro aplikaci v dekoltu, na ruce a nohy.