Skončila první řada soutěže Hlas ČeskoSlovenska ve které při napínavém finále zvítězila zpěvačka Ivanna Bagová. Sledovaly jste tuto soutěž? A tipovali jste Ivannu na vítězku?

Bagova

Po nedělním Velkém finále, které odvysílala TV Nova včera od 20.00 hodin, má soutěž Hlas ČeskoSlovenska svou první vítězku. Stala se jí devatenáctiletá Ivanna Bagová ze slovenských Topoľčan. K vítězství v hudební soutěži Ivannu dovedl kouč Michal David. Ve Velkém finále musela porazit trojici soutěžících Markétu Poulíčkovou, Miloše Novotného a Annu Veselovskou. Největší souboj o přízeň televizních diváků svedla v samotném závěru právě s Annou Veselovskou z týmu Rytmuse.

Bagova

Ještě teď tomu všemu nemůžu uvěřit. Když jsme stály s Aničkou při vyhlašování vítěze na pódiu vedle Leoše a Tiny, byla jsem přesvědčená o tom, že zazní jméno Anna Veselovská. Pak jsem slyšela jméno svoje a byla jsem v šoku. Velmi bych chtěla poděkovat nejen všem fanouškům, kteří mi poslali hlasy, ale především svému kouči Michalu Davidovi. Velmi mi pomohl a dal mi mnoho cenných rad. Teď už bude záležet především na mně, jak se moje hudební kariéra bude ubírat dál a jak dokážu zúročit tohle vítězství,“ řekla Ivanna Bagová krátce po vyhlášení Hlasu ČeskoSlovenska.

Bagova

Po téměř čtyřech měsících působení v Hlasu získala Ivanna kromě vítězství také cenu sto tisíc eur a kontrakt se společností Universal. Jak sama prohlásila, až si odpočine po náročném období, oslaví své vítězství s blízkými doma na Slovensku.

Reklama