• V hlavní roli med

Vzpruhu pleti dodáte směsí tvarohu, medu a voňavé skořice. Med je velmi důležitý a rozhodně s ním nešetřete. Má antibakteriální a vysoce hydratační schopnosti. Polévkovou lžíci plnotučného tvarohu smíchejte s čajovou lžičkou medu a špetkou skořice. Hmotu aplikujte na důkladně vyčištěný obličej, krk a dekolt. Nechte působit 15 minut a opláchněte. Následně naneste sérum a dodatečnou vrstvu vyživujícího krému. Pokožka bude hebká a vypnutá.

  • Banán pro jasnější a mladší pleť

Jestli toužíte po pevné pokožce bez drobných mimických vrásek, sázkou na jistotu jsou banány. Polovinu banánu rozmačkejte a přidejte polévkovou lžíci kvalitního bílého jogurtu. Můžete přidat i pár kapek olivového oleje, který pleť projasní. Opět naneseme na očištěný obličej, krk a dekolt. Po 20 minutách opláchneme a postupuje s klasickou péčí v podobě séra a krému. Vaše tvář bude nádherně prozářená.

Foto: Shutterstock.com

  • Avokádová hydratační bomba

V zimě pokožka vlivem chladného počasí trpí. Dostatečnou hydrataci jí poskytne kombinace olivového oleje, regeneračního krému a avokáda. Tropické ovoce obsahuje nespočet blahodárných vitamínů, které pleť maximálně vyživují. Čajovou lžičku smíchejte s rozmačkaným avokádem a trochou regeneračního krému. Vzniklou kašičku naneste a nechte působit alespoň 20 minut. Následný postup je stejný jako u předchozích masek.

Čtěte také: 

Reklama