No přeci zážitek. Obdarujte své blízké dárkovým poukazem se vstupem na Stezku korunami stromů v Krkonoších. Poukaz platí jeden rok a je k dostání pro jednotlivce i rodiny, dokonce i s vánočním motivem.
5bf672df72dc5obrazek.jpg

Každý z nás si láme hlavu, čím potěšit své blízké, a klade si spoustu otázek. Bude se jí to líbit? Využije to? Co když netrefím velikost? Všechny tyto otázky můžete hodit za hlavu, když své milované a blízké obdarujete zážitkem. U něj nezáleží na velikosti, nestane se vám, že byste ho museli reklamovat nebo vracet, a navíc zůstává na celý život.

5bf6727883754obrazek.jpg

6 důvodů, proč je Stezka korunami stromů nejlepším dárkem

  1. Stezka korunami stromů je letošním absolutním vítězem soutěže DestinaCZe. Měli byste ji vidět.
  2. Ať přijedete v jakoukoliv roční dobu, Stezka vám poskytne unikátní vhled do života zdejší fauny a flóry.
  3. Stezka je otevřená 364 dní v roce. Zavřeno má jen na Štědrý den, takže ať se rozhodnete vyrazit kdykoliv, bude otevřeno.
  4. Stezka je bezbariérová a postavená tak, aby ji bez problémů zvládli i senioři. Na Sněžku s babičkou nebo dědečkem vyrazíte pěšky jen obtížně. Na vrcholek Stezky prakticky bez námahy.
  5. Děti si přijdou na své. Stezka má mnoho edukačních a herních stanovišť a mohou potkat také oblíbeného maskota veverčáka Emila.
  6. Na žádné jiné Stezce korunami stromů na světě se nepodíváte zároveň do podzemní jeskyně s expozicí o půdě pod našima nohama.