Přinášíme vám opět pár tipů na skvělé akce, kde si můžete zacvičit s těmi nejlepšími lektory. Praha, Olomouc, Litomyšl, Opava - tam všude to žije. Neseďte doma a protáhněte si tělo!

Sobotní Bosu v Praze

Dne 1. března si můžete užít sobotu s Bosu v Praze Radlicích (Fitness station). A nejen to. V ceně 299 Kč je kromě tří hodin cvičení také vstup do bazénu, whirpoolu a sauny.

  • Rezervace na tel. 251 554 699.

Dámy v akci

To na Olomoucku to 9. března rozjedou Ladies in action - skvělé lektorky z Čech, Moravy i Slovenska: Zuzana Švíková, Iva Mojžíšková, Kika Růžičková, Katka Kuncová, Zuzana Hošová, Michaela Dobrá, Jiřinka Bačová. Své umění rozpohybovat dav předvedou na Funaerobic show, které obsahuje Explosiv Dance, Step Dance, Insanity Battle, Flirt Dance, Body Balance atd. Místo: Sport centrum gymnázia Hejčín.

Funaerobic

Litex aerobic show

Dne 12 dubna proběhne v Litomyšli tradiční LITEX AEROBIC SHOW. Jména jako Česneková Daniela, Matyáš Vilém, Ondrášek Roman, Tvrdoňová Lucie, Uhlířová Jana, Valouch Vladimír, Velínská Lenka patří mezi naši špičku, ale bát se nemusí ani začátečníci.

Mega Zumba párty

A pokud je vám bližší Opava, tak ve stejný den, tj. 12. dubna se v tomto malebném městě rozjede narozeninová MEGA ZUMBA PÁRTY se zahraničními lektory.

Kontaktu: Sportovní hala Mařádková 15,

Semináře pro veřejnost nejen o pohybu

Dne 5. března si v Praze na Smíchově v Centru funkčního pohybu nenechte ujít přednášku pro veřejnost s názvem Zdravá psa, základ vaši prevence. Lektor Daniel Muller. Další podobná akce je plánovaná hned na 12. března a tentokrát vás lektor Zbyněk Petr provede problematikou Pro sezení nejsme stvořeni aneb Jak si ulevit při sedavém zaměstnání.

Autorka tipů provozuje specializovaný server www.aerobic.cz s kalendářem cvičebních akcí v celé ČR.

Přečtěte si také:

Reklama