Udržujte se v pohybu a přijďte si zacvičit se skutečnými profesionály. Připravili jsme pro vás nabídku mimořádných akcí, kde se zapotíte a skvěle odreagujete. Zkuste a uvidíte, že si tyto víkendy plné pohybu zamilujete.

Brno, 14. února

AEROBICMANIA

České i zahraniční lektorské špička opět v Brně. Carlos Ramirez (SPA), Katia Vasilenko (RUS), Gabrielle Zampeti (ITA), Francezska Vignery (ITA), Pawel Oracz (PL), Milan Ondruš (SKK), Kika Růžičková (SKK), Lenka Velínská, Lukáš Kolek, Roman Ondrášek a mnoho dalších...

Info zde

Praha, 14. února

Dance Fusion 2

Druhý ročník úspěšné tanečně fitnessové akce, tentokráte s Jaromirem Cremersem (Zumba class) a jeho báječnou ženou Myrou Cremers Heerink (Piloxing). Nebude chybět ani česká a slovenská crew Zumba a Piloxing instruktorů!

Přihlášky na agentzumba07@gmail.com

Olomouc, 21. března

Funaerobic show

Iva Mojžíšková & Milan Ondruš, Roman Ondrášek, Zuzana Švíková, Michaela Dobrá, Jiřinka Bačová, Eva Kubalová opět v Olomouci.

Čeká vás fun, fun, fun :-)

Funaerobic show

Přihlášky zde.

Hradec Králové, 22. března

Laserová Disco Aerobic Show

Originální cvičební akce s Vláďou Valouchem, trojnásobným mistrem světa ve sportovním aerobiku, a Pavlem Hanzlem & ZUMBA Party s Monikou Bohuňkovou - Sezimovou, Renátou Petráňkovou a Marií Chaloupkovou

Více info zde

Autorka článku provozuje specializovaný server www.aerobic.cz.

Přečtěte si také

Reklama